Харківські бадмінтоністки - найкращі

Субота, 6 травня 2017, 17:53
Харківські бадмінтоністи перемогли на чемпіонаті України.
Харківські бадмінтоністки - найкращі

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

В Одесі на змаганнях серед юнаків та дівчат 2003 року народження збірна Харківської області завоювала п’ять нагород, у тому числі три золоті.

У чемпіонаті взяли участь 84 спортсмени з семи областей країни. Харківську область представляли 18 юних бадмінтоністів, які здобули 3 золоті та 2 бронзові нагороди.

У жіночій одиночній категорії чемпіонкою стала харків’янка Марія Столяренко. У фіналі вона з рахунком 21:11, 21:17 перемогла Поліну Ткач з Миколаєва. У цій же категорії ще одна харків’янка - Поліна Бугрова - стала бронзовим призером, обігравши в матчі за третє місце свою одноклубницю Варвару Фролову з рахунком 21:9, 18:21, 21:18.

Також Марія Столяренко в дуеті з Варварою Фроловою стала переможницею чемпіонату в жіночій парній категорії. У фіналі харків’янки з рахунком 21:17, 14:21, 21:19 обіграли миколаївських бадмінтоністок Анастасію Прокопович та Поліну Ткач.

Ще одне «золото» було здобуто в змішаній парній категорії. Поліна Бугрова в дуеті з Миколою Козубенком з Одеси обіграли у фіналі одеситів Артема Носова і Анастасію Прокопович з рахунком 21:15, 21:7.

Бронзовими призерами чемпіонату в чоловічій парній категорії стали харківські бадмінтоністи Олексій Першин і Віталій Рева. Золоті медалі чемпіонату в цій категорії вибороли одесити Артем Носов і В'ячеслав Яковлєв.

Єдина категорія, де харків’яни залишилися без медалей, стала одиночна чоловіча. Віталій Рева посів п’яте місце, а усі призові місця між собою розділили спортсмени з Одеської області.

comments powered by HyperComments