Харківські школярі посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з фізики

П'ятниця, 9 грудня 2016, 02:23
Фінальний етап ХХV Всеукраїнського турніру юних фізиків пройшов в Одесі.
Харківські школярі посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з фізики

У ньому взяли участь 20 команд з різних регіонів України. Харківську область представляли шість команд – п'ять команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харкова та спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість», інформує прес-служба Харківської міськради.

За результатами відбіркових боїв і рейтингової олімпіади третє місце посіли збірна команда «Бізони Хіггса» у складі учнів ліцею №89 та учня приватного НВК «Вересень», команда Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» та команда спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість». Збірна команда Московського району «КТП» отримала диплом учасника і спеціальну нагороду журі за вдалий дебют.

У фінальній грі дві харківські команди змагалися з командою одеського ліцею Deus Vult і збірною Волинської області. За підсумками гри команда учнів Харківського фізико-математичного ліцею №27 та збірна команда «Момент імпульсу» у складі учнів ліцею №161 та учня ліцею №27 були нагороджені Дипломами II ступеня.

Переможцями турніру в особистій першості і рейтинговій олімпіаді визнані учні ліцею №27 Дмитро Чепель, Анастасія Кутах, Сергій Кригін, учні ліцею №161 «Імпульс» Світлана Грінченко і Григорій Овчаренко, учениця ліцею №89 Діна Соколова, учні «Академічної гімназії» Віталій Юрко і Артур Кравцов.

comments powered by HyperComments