Анонім повідомив про замінування будинку ХОДА
Понеділок, 18 січня 2016, 11:40
Тиждень розпочався з чергового замінування. Цього разу знову шукають вибухівку у будівлі ХОДА.
Чергову позапланову перерву знову влаштував анонім для працівників ХОДА. Наразі правоохоронці евакуюють працівників. За твердженням прес-центру обласної поліції, дані про вибухівку в ХОДА надійшли до Київського райвідділу поліції о 11.15 сьогодні, 18 січня.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments