Під час економічного форуму у Харкові підписані перші угоди

П'ятниця, 22 вересня 2017, 13:43
ХОДА домовилася про співпрацю зі щведами, німцями, китайцями та їхніми представниками у Харкові і в Україні
Під час економічного форуму у Харкові підписані перші угоди

Схожі меморандуми зараз підписують конкретні харківські фрми та виші з іноземними партнерами, - повідомляє «Справжня Варта»

Відзначимо також, що всі посли в своїх виступах віддали належне ролі Харківського регіону та Юлії Світличної в діалозі з бізнесом і дипмісіями для залучення інвестіцій.А також найвищий рівень організації форуму, як ділової площадки для укладення вигідних партнерських угод.

Зокрема, підписані Меморандум про співпрацю між ХОДА, ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» та Міжнародною радою шведської промисловості (NIR) та Меморандум про співпрацю між ХОДА, ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» та Українсько-німецьким фондом.

Третім меморандумом, який підписала голова ХОДА Юлія Світлична, став документ про співпрацю між ХОДА та Українською асоціацією шовкового шляху «SilkLink», яка допомагає складати інвестиційні проекти відповідно до вимог китайської сторони.

Також у ході пленарного засідання форуму було підписано меморандуми про розширення співпраці між Харківським національним технічним університетом сільського господарства ім. П.Василенка та ТОВ «Укрфармінг» – офіційним дистриб’ютором всесвітньо відомого виробника агротехніки, компанії «Case IH» - і про стратегічне партнерство між «Харківським тракторним заводом» та НТУ «ХПІ».

Як раніше писала «Справжня Варта», серед учасників делегації більше ніж 30 країн світу та 15 надзвичайних і повноважних послів, члени Уряду України, керівники великих міжнародних та вітчизняних компаній, бізнес-асоціацій, фінансових організацій та інвестиційних фондів.

Таку особливість масштабної акції зазначила губернаторка, відкриваючи пленарне засідання IХ Міжнародного економічного форуму, темою якого стали «Модернізаційні пріоритети для України: відкрита економіка – відкриті можливості».

Юлія Світлична: «Найкраща відповідь усім, хто не бачив майбутнього для харківської економіки, для харківської промисловості без Росії».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments