Справу екс-поліцаїв-грабіжників передано до суду

П'ятниця, 19 травня 2017, 16:45
Прокуратура звинуває екс-сержанта і екс-старшого лейтенанта поліції в крадіжці і в шахрайстві
Справу екс-поліцаїв-грабіжників передано до суду

Як повідомили у прокуратурі, 40-річного старшого сержанта поліції обвинувачують за ч. 1, 3 ст. 185, ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 289, ч. 2 ст.190 КК України (крадіжка за попередньою змовою групою осіб, поєднана із проникнення до житла, викрадення та привласнення офіційних документів, незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене із проникненням до приміщення, шахрайство).

Його колегу  - 28-річного старшого лейтенанта поліції - судитимуть за вчинення крадіжки, поєднаної з проникненням до житла (ч. 3 ст. 185 КК України).

Подільник поліцейського обвинувачується у шахрайстві, крадіжці за попередньою змовою групою осіб та використанні підроблених документів (ч. 2 ст. 190, ч.2 ст185 та ч. 4 ст. 358,  КК України).

Наразі поліцейські звільнені з правоохоронних органів.

Нагадаємо обставини справи.

Наприкінці минулого року поліцейські приїхали за викликом до квартири, де помер 79-річний чоловік. Скориставшись тим, що рідні дідуся знаходяться у пригніченому стані та не слідкують за сторонніми у квартирі, поліцейські витягли із верхнього одягу померлого ключі від його квартири та мобільний телефон.

Того ж дня правоохоронці прийшли до квартири померлого і вкрали ще й телевізор, 800 грн., банківську картку та ключі від автомобіля «Рено».

Трохи згодом старший сержант викрав автівку разом із документами до неї. За змовою зі своїм безробітним подільником він оформив незаконну купівлю-продаж автомобіля і за фальшивим документом перереєстрували на нового власника.  Новоявлений «господар» продав авто за 5 тис. дол. США, а гроші розділив з поліцейським.

Крім того, безробітний перевів у готівку понад 4 тис. грн., що знаходилися на викраденій банківській картці померлої людини, і привласнив їх.

comments powered by HyperComments