Полiтика

14:03
На день незалежності президент Петро Порошенко оголосить про створення «єдиного фронту демократичних сил». Про це заявило джерело фракції «Народний фронт», передає сайт "Главное".
10:00
Окружний адмінсуд столиці зобов’язав профільне міністерство зареєструвати «Опозиційний блок».
19:29
Данило Привалов, син мера Харкова Кернеса, обрав собі за дружину дочку очільника з Буковини. Мова йде про колишнього голову Сокирянської районної адміністрації Василя Козака (Чернівецька область). Зараз він є головою районної ради.
09:31
Дмитро Добродомов, народний депутат України і засновник партії «Народний контроль» заявив про створення в Харкові міської організації на базі політичної партії «Контролюй владу» депутата Харківської міськради Анатолія Родзинського.
18:55
Колишній голова ХОДА Ігор Балута ухвалив рішення висунути свою кандидатуру на виборах мера восени поточного року.
14:39
Про це прем'єр-міністр повідомив на засіданні Кабміну 19 серпня.
14:10
Народний депутат України, волонтер Михайло Кобцев домовився з керівником міської організації партії Петра Порошенка «Солідарність» Олександром Давтяном про можливість висуненні своєї кандидатури єдиним кандидатом в мери Харкова. Про це «Восточному Дозору» стало відомо з декількох інформованих джерел усередині партій, що входять до складу парламентської коаліції.
09:05
Оформити запрошення мерові Харкова на теледебати його візаві Анатолій Родзинський вирішив дуже оригінальним способом. Разом зі своєю командою він приніс у мерію плакати, які вже майже тиждень повинні були висіти на міських білбордах.
09:45
Сьогодні «Об’єднання «Самопоміч» затвердило керівника штабу з виборів депутатів Харківської обласної ради. Ним став народний депутат України Роман Семенуха. Про це стало відомо під час прес-конференції, яка проходила у Харківській філії інституту ім. Горшеніна.
22:20
Списки кандидатів будуть формуватися саме так, щоб там було не більше 10% людей, які вже працювали депутатами різних рівнів. Має оновитися склад рад, - про це під час прес-конференції 13 серпня у Харківській філії інституту ім. Горшеніна заявив народний депутат, заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Лаврик.