Полiтика

12:27
Президент Росії Володимир Путін відкрито пригрозив президентові України Петру Порошенку новим наступом, якщо Україна не відмовиться від вступу до Євросоюзу і НАТО, а також якщо не визнає так звані "ДНР" і "ЛНР". Повідомляє сайт «Главное».
20:16
Командувач Збройними силами НАТО в Європі Філіп Бридлав заявляє, що Північноатлантичний альянс підтримує територіальну цілісність України і готовий забезпечити потреби українських Збройних сил. Повідомляє сайт «Главное».
11:58
Європейський союз має знайти такий варіант для виходу з української кризи, за яким вона має стати децентралізованою або федералізованою державою. Про це заявив голова Європейської ради Герман ван Ромпей під час свого виступу в паризькому Інституті політичних досліджень.
11:51
У зоні АТО бойовики перейшли до тактики «малих вогневих груп». За останню добу українські позиції були обстріляні 47 разів. Такі дані групи «Інформаційний Спротив» опублікував на своїй сторінці в Facebook Дмитро Тимчук.
11:58
Командувач аеромобільних військ (1998 - 2005 року) Іван Якубець не виключає, що зброя від НАТО постачатиметься в Україну через Литву. Повідомляє «Главное».
22:00
"Існує військова приказка: армії повинні битися в таких війнах, в яких можуть, а не в таких, в яких хочуть. Ця максима, яку західним лідерам варто взяти до уваги в їх конфронтації з Росією", - пише Джон Торнхілл в статті для Financial Times. Повідомляє сайт «Главное».
21:43
Російська влада повинна жорстко підійти до питання про перебування на території Росії збіглих українських політиків і їх родичів - аж до ухвалення рішень про видачу Києву і правоохоронним органам інших країн окремих осіб, відносно яких проводяться слідчі дії. З такою ініціативою виступив депутат Державної думи, член фракції КПРФ Валерій Рашкін. Повідомляє сайт "Главное".
16:45
Російська агресія проти України є не стільки путінською затією, скільки органічним продовженням вкорінених у менталітеті шовіністичних тенденцій російського народу, для яких Путін виступив скоріше каталізатором, аніж творцем. Однак платити за цю путінську каталізацію будуть середньостатистичні росіяни, причому дуже дорогою ціною. Повідомляє сайт "Главное".
20:44
Організовані при підбурюванні Росії сепаратистські "референдуми" в Криму і на Донбасі є імітацією народного волевиявлення, а їх ініціаторам доведеться відповідати згідно із законом. Сама ж Росія такою поведінкою тільки плодить ворогів. Про це політолог Володимир Цибулько розповів на чаті в "Головреді". Інформує «Главное».
20:36
Росія відправила в останньому "гумконвої" бронежилети терористам. Повідомляє сайт «Главное».