Світоліна сьогодні змагатиметься за вихід в чвертьфінал на Вімблдоні

Понеділок, 10 липня 2017, 11:31
Її конкурент - Олена Остапенко /Латвія/

Світоліну представляти вже не треба. А щодо латвійки, то Олена /Альона/ Остапенко /вище на Фото, 20 років,  47-е місце в рейтингу WTA/ знаходиться у прекрасній формі. Нещодавно вона виграла відкритий чемпіонат Франції, і боротьба обіцяє бути важкою, - повідомляє «Справжня Варта»

Серед досягнень Остапенко - вона стала наймолодшою переможницею турніру Великого Шолома, починаючи з 2006 року, коли 19-річна росіянка Марія Шарапова виграла US Open.

Як раніше писала «Справжня Варта», Українки Надія Кіченок та Ольга Савчук обіграли 6 липня пару Магда Линетт (Польща)/Марія Санчес (США) у стартовому раунді Вімблдонського тенісного турніру із загальним призовим фондом 24 млн 360 тис фунтів стерлінгів.

Еліна Світоліна нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Також Еліна Світоліна стала п'ятою ракеткою світу, піднявшись на одну позицію у світовому тенісному рейтингу. І вдалося їй це зробити завдяки виходу до чвертьфіналу турніру «Ролан Гаррос».

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».