Харків’янка стала срібною призерко чемпіонату світу з пауерліфтингу

Середа, 22 листопада 2017, 10:46
Харківська спортсменка Євгенія Тішакова здобула срібну медаль чемпіонату світу.

Чемпіонат світу з пауерліфтингу проходив в Чехії, в місті Пльзень, повідомляє Управління у справах молоді та спорту ХОДА. Євгенія Тішакова виступила у ваговій категорії до 84 кг. Вона підняла вагу в 642.5 кг, що принесло їй титул віце-чемпіонки світу. Крім того, харківська спортсменка здобула дві «малі» срібні медалі в становій тязі (222.5кг) та у присіданні, під час якого та змогла встановити новий рекорд Європи.

Чемпіонський статус ваговій категорії з результатом 671 кг за сумою триборства дістався американці Наталі Хансон, а бронзовою призерко стала норвезька спортсменка Хілле Хейді Арнесен. Під час чемпіонату світу українські спортсмени  завоювали в триборстві чотири золоті та три срібні медалі. У загальнокомандному заліку жіноча збірна України посіла четверте місце, а чоловіча була першою.

Харківська футбольна команда  здобула впевнену перемогу над суперниками. У жіночій вищій лізі чемпіонату України з футболу команда «Жилстрой-2» побила рекорд результативності.