Начальник завжди правий. Навіть коли виставляється у вихідний

Субота, 16 жовтня 2010, 08:33
16 жовтня прогресивне людство відзначає день шефа (або боса).
день шефа

У 1958 році американська секретарка Патріція Хароскі запропонувала відзначити цей новий свято. У 1962 році це свято було офіційно затверджено губернатором штату Іллінойс. Цю традицію підтримали багато країн.

Свято стало популярним не тільки в Америці. Незабаром в багатьох інших країнах День Шефа почали відзначати як традиційне свято. Так що не дивуйтеся, якщо ваш начальник 16 жовтня буде очікувати подарунок. Він на це має повне право.

І ще потрібно згадати про те, що шеф – це, перш за все, людина. А керівник – це професія. Що це – робота без відпочинку, відповідальність за кожен крок, за кожне слово, за благополуччя підлеглих йому людей.

Але просто згадати – недостатньо. Свято – завжди привід піднести шефу подарунок, висловити повагу та вдячність!

16 жовтня – Міжнародний день дій проти McDonald's. Ця подія – не зібрання купки антиглобалістів, як можуть припустити багато... Всі куди серйозніше.

Історія Міжнародного дня проти McDonald's почалася в 1980 році, коли Грінпіс запустив кампанію під гаслом «Що не так у McDonald's?». Після цього корпорація спробувала засудити активістів руху. Судові процеси тривали більше 10 років. McDonald's не вдалося посадити своїх недругів, але злопам'ятні грінпісівці не забули і не простили переслідувань і продовжують мстити ненависної компанії.

Всесвітній день продовольства (World Food Day), що відзначається щорічно 16 жовтня, надає привід замислитися над тим, що зроблено, і що ще належить зробити для вирішення глобального завдання – позбавлення людства від голоду.

Датою Дня була обрана дата утворення Організації продовольства і сільського господарства ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations) 16 жовтня 1945 року.

Також в цей день...

У 1847 році вперше опублікований роман Шарлотти Бронте «Джейн Ейр».

1918 – гетьман Павло Скоропадський видав Універсал про відродження козацтва: «Для зміцнення сили держави Української нашої відродити козацтво по всіх місцях його історичного існування в Україні».

1923 – заснована кінокомпанія Уолта Діснея.

1946 – приведений у виконання Нюрнберзький вирок – повішені 10 нацистських ватажків.

1978 – новим, 264-м в історії, папою римським обраний польський кардинал Кароль Войтила (1920-2005), який прийняв ім'я Іван Павло II.

Про знаменитих світу цього...

У 1854 році народився Оскар Уайльд, ірландський поет, драматург, есеїст, масон. Найбільш відомий своїми численними п'єсами («Портрет Доріана Грея», «Ідеальний чоловік», «Як важливо бути серйозним»), крилатими словами і афоризмами.

1863 – Джозеф Остін Чемберлен, англійський державний і політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру 1925 року.

1886 – Давид Бен-Гуріон, перший прем'єр-міністр Ізраїлю.

1888 – Юджин О'Ніл, американський драматург, Нобелівський лауреат 1936 року.

Не цокаючись...

1793 – Марія Антуанетта, французька королева. Страчено за вироком Революційного трибуналу, винесеному двома днями раніше.

1855 – Тимофій Миколайович Грановський, історик і громадський діяч.

1879 – Сергій Михайлович Соловйов, історик, член Петербурзької АН, автор багатотомної «Історії Росії з найдавніших часів».

У Харкові...

1799 – Указом імператора Павла I від 16 жовтня, за доповіддю Святійшого Синоду, була заснована, як тоді називалася, Слобідсько-Українська єпархія, яка виділилася з великої Бєлгородської єпархії. Першим її єпископом став Христофор (Сулима), чимало попрацювавший на благо збудованої єпархії. З тих пір єпархія змінювала свою назву: у 1836 р. вона стала називатися Харківською і Охтирської, а з 1946 р. носить сучасну назву – Харківська і Богодухівська.

Іменини відзначають...

Денис, Іван, Ядвіга.

www.km.ru
ru.wikipedia.org
all.kharkov.ua

comments powered by HyperComments