За найсмачнішу промисловість. Сьогодні свято у харчовиків

Неділя, 17 жовтня 2010, 08:46
День працівників харчової промисловості в Україні започаткований в 1995 році на підтримку ініціативи працівників харчової промисловості, а також професійних спілок.
день працівників харчової промисловості

У червні 2008 року представники харчової промисловості України, об'єднавши свої зусилля для активного захисту і розвитку галузі, створили Всеукраїнську громадську організацію (ВГО) «Союз виробників харчової промисловості». Головні цілі – забезпечити умови для постійного розвитку фабрик і заводів галузі, їх конкурентоспроможність на внутрішньому ринку, а також умови для продуктової експансії на зовнішні ринки.

17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів. Метою проведення цього дня є підвищення усвідомлення необхідності боротися з бідністю і стражданнями у всіх країнах. Так що, навіть коли п'єте, будьте свідомі.

Спочатку цей день називався Всесвітній день боротьби за подолання крайньої бідності. Його відзначали неурядові організації світу з ініціативи Міжнародного руху за надання допомоги бідним групам населення – «Четвертий світ».

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН підтримала цю ініціативу і оголосила цей день Міжнародним днем боротьби за ліквідацію злиднів.

Також в цей день...

У 1825 році в Парижі пройшла прем'єра одноактної опери Ференца Ліста «Дон Санчо, або Замок кохання». Композиторові тоді ще не виповнилося 14 років.

1902 – у Детройті випущено перший автомобіль марки «Кадилак». Відділення концерну «Дженерал Моторс» з випуску легкових автомобілів класу «люкс» було засновано як Cadillac Automobile Company підприємцем Вільямом Мерфі та видатним інженером – Ліланд. Своє звучну назву компанія отримала в пам'ять про Антуана де Ламот-Кадилаку, засновника міста Детройта.

1931 – американський суд засудив Аль Капоне до 11 років в'язниці за ухилення від податків.

1956 – в Англії відкрита перша в світі атомна електростанція.

1959 – південноафриканська компанія «Де Бірс» оголосила про те, що нею зроблені перші штучні алмази. З того часу світ періодично стрясають помилкові звістки про знахідки саме в районі ПАР «найбільших алмазів в історії».

1961 – у Нью-йоркському Музеї сучасного мистецтва була виставлена картина Анрі Матісса «Човен». Тільки 3 грудня хтось звернув увагу на те, що картина висить догори ногами.

1989 – у Києві відкрився I Всесоюзний фестиваль анімаційних фільмів «Крок», живий і здоровий донині.

Про знаменитих світу цього...

У 1915 році на світ з'явився Артур Міллер, американський драматург. Був одружений на Мерилін Монро.

1972 – Таркан, турецький співак.

1974 – Емінем (справжнє ім'я Маршалл Брюс Метерс III), американський реп-виконавець.

Не цокаючись...

У 1428 році помер Андрій Рубльов, майстер іконопису.

1849 – Фредерік Шопен, великий польський композитор і піаніст, представник романтизму в музиці.

У Харкові...

1911 – у Харкові народився Михайло Друян. Режисер, художник, директор фільмів, «патріарх радянської мультиплікації». Оператор Михайло Друян зняв більше трьохсот мультфільмів. У їх числі «Зачарований хлопчик», та «Снігова королева», і «Золота антилопа», і «Малюк і Карлсон», і «Вінні-Пух», і «Блакитне щеня», і «Про бегемота, який боявся щеплень», і «Жив-був пес»...

1939 – у Харкові народився Костянтин Леонідович Бромберг. Режисер фільмів «Пригоди Електроніка» (1979 р.), «Чародії» (1982 р.).

Іменини відзначають...


Вероніка, Володимир, Павло, Петро, Степан.

www.km.ru
ru.wikipedia.org
all.kharkov.ua

comments powered by HyperComments