20 жовтня. День гіперактивності

Вівторок, 20 жовтня 2009, 09:10
3-й місячний день. «Впорядковування». Це день активної дії в області вдосконалення структури і форми. Як побудуєте сьогодні відносини, ситуацію тощо, такими вони і будуть наступний місяць. І якщо ви щось хочете принципово змінити в своєму житті, то це слід зробити сьогодні.
гороскоп

З цього дня на небі з'являється місячний серп. Це період активної боротьби, дії і агресії. Завдання дня–- звільнення від своїх негативних емоцій, від неповаги до себе і інших людей, але це також час протівоборства своїй гордині і ревнощам.

Пасивність цього дня протипоказана і навіть небезпечна. Всі пасивні люди цього дня уразливі, вони можуть потерпіти поразку і навіть отримати травми – як фізичні, так і душевні.

Внутрішня енергія організму цього дня особливо сильна, так що вам вистачить сили і на самозахист, і на початок нових справ.

Бажано цього дня дати собі інтенсивне фізичне навантаження, сходити в сауну, інакше ваша енергія, будучи невитраченою, піде вам в шкоду, можуть постраждати внутрішні органи, початися хвороби.

Гороскоп по знаках зодіаку дивиться ТУТ.
 

ТЕГИ: гороскоп