24 листопада. Оголошуємо бойкот скандалам

Понеділок, 23 листопада 2009, 09:00
9-й місячний день. «Накопичення». Це день, коли людина здатна об'єктивно оцінити свої можливості. Плани бажано привести у відповідність з реальністю.
гороскоп

Енергетика цієї місячної доби негативно вліят на людину. Можливі тривоги, страхи, похмурі думки. Слід побоюватися обману і всіляких спокус.

Цього дня дуже легко піддатися ілюзіям і зваблюванням. Може, наприклад, з'явитися підвищена зарозумілість. Постарайтеся уникнути цього, інакше будете покарані за гординю.

І трохи менше емоцій! Якщо вам вдасться уникнути скандалів і неприємних несподіванок, зумієте реально оцінити своє місце в суспільстві.

Цей день краще провести в спокійній, буденній роботі. За нові справи краще не братися - є ризик помилитися в оцінці своїх можливостей і провалити справу.

Емоції краще не проявляти. Можливе невезення, отримання поганих звісток. День, в який ми отримуємо знаки, до яких треба віднестися уважно. Необхідно очиститися від фізичних і астральних шлаків, активно захищатися від негативу, прощати кривдників.

У медичному відношенні слід звернути увагу на груди. Можливі напади міжреберної невралгії, стенокардії, подагри. Рекомендуються сольові ванни для ніг.

Колір дня – жовтий, темно-червоний, коричневий. Холодні тони не рекомендуються. Камінь дня – чорний кришталь (дарує бадьорість).

Гороскоп по знаках зодіаку дивитися ТУТ.