Гороскоп за знаками Зодіаку на 17 червня. Робимо кар'єру

Четвер, 17 червня 2010, 08:58
Якщо ви ставите кар'єру на чільне місце – не втрачайте часу дарма. Сьогодні можна випередити суперників і вибити грунт з-під ніг конкурентів.
гороскоп

Овен (21 березня – 20 квітня)
Овни вкрай гостро реагують не будь-які несприятливі події, кожний невдалий збіг сприймають як особисту образу. Ваша дратівливість стає причиною конфліктів з колегами, породжує напруженість у відносинах з керівництвом. При цьому ваші професійні досягнення настільки великі, що їх мало хтось зважиться поставити під сумнів. Шукайте підтримку у друзів, але не використовуйте їх як жилетку для сліз: вас, звичайно, пожаліють, але на користь відносинам це не піде. Несподівана поїздка дозволить не тільки отримати приємні емоції, але і зміцнити свої фінансові позиції.

Телець (21 квітня – 21 травня)
Дуже складний день з точки зору романтичних відносин: вірогідність розбіжностей з коханою людиною висока, до того ж Тельці, всупереч звичаю, вельми дратівливі й вимогливі. Якщо вести себе дружелюбно не виходить, намагайтеся, по крайній мірі, уникати різких висловлювань і докорів. Сьогодні вам навряд чи вдасться висловити критику в делікатній формі. Корисно спілкування з членами сім'ї, зміцнення родинних зв'язків, дотримання традицій. З професійної точки зору день нейтральний, успіхи будуть прямо залежати від прикладених зусиль.

Близнюки (22 травня – 21 червня)
Вірогідні фінансові труднощі – доведеться серйозно замислитися про те, чи так вже необхідні всі заплановані витрати. Укладаючи угоди, остерігайтеся обману і не лінуйтеся перевірити всі необхідні документи. Можна досягти успіху в справах, що вимагають самостійності, нестандартного підходу. Для роботи над спільними проектами краще вибрати інший день: сьогодні вам буде важко пристосуватися до чужого ритму. Особисті стосунки стабільні. У деяких представників знаку з'явиться бажання продемонструвати близьким свої лідерські якості, проте нав'язувати свою волю оточуючим Близнюки не стануть, а значить і до конфліктів справа не дійде.

Рак (22 червня – 23 липня)
День принесе успіх Ракам, давно планував здійснити якийсь сміливий професійний задум. Не варто чекати схвалення однодумців: хоробро беріться за справу, союзники з'являться пізніше. Можливе отримання вигідних пропозицій, укладання угод, які з часом принесуть значний прибуток. Сприятливий день для учнів. Обережніше потрібно бути мандрівникам: вдалині від дому їх сьогодні чекає чимало спокус. Відносини з близькими гармонійні, в родині ви відчуваєте себе комфортно, а кохана людина не дає приводів для сумнівів у щирості його почуттів.

Лев (24 липня – 23 серпня)
День буде досить напруженим, і тільки властива Левам впевненість у своїх силах вбереже представників цього знака від стресу і сильних переживань. Ви пропускаєте повз вуха і критичні зауваження керівництва, і рекомендації колег, та поради близьких, дотримуєтеся раніше обраної тактики і дивіться тільки вперед. Саме так і слід поводитися, щоб досягти успіху! Правда, непогано було б також приділити увагу коханій людині – він може не на жарт образитися, якщо ви будете захоплені тільки власними справами.

Діва (24 серпня – 23 вересня)
Дівам варто пошукати впливових союзників: якщо вдасться заручитися підтримкою важливих персон, для вас сьогодні не буде нічого неможливого! Гостре ділове чуття підказує, які ділові пропозиції краще прийняти, а які відхилити. Пам'ятайте, що сьогодні можна починати роботу над масштабними проектами, а ось з незначними справами ви швидше впораєтеся в інший день. День гарний для неформального спілкування, відвідування вечірок, організації свят. Ваше прекрасний настрій – секрет успіху будь-якого заходу, на який ви вирушите.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)
День непростий: занадто багато суперечливих бажань у Терезів, і важко вирішити, яке з них найважливіше. Перш за все, постарайтеся визначитися з тим, яка сфера для вас пріоритетна – одержати і професійні, і особисті перемоги навряд чи вдасться. Ділові зустрічі пройдуть краще романтичних, але зовсім відмовлятися від спілкування з коханою людиною не варто: у вашої «половинки» є хороша новина. У сім'ї можливі розбіжності, причому мова йде про принципові питання, так що просто закликами жити дружно і не сваритися ви миру не доб'єтеся. Намагайтеся керуватися логікою – емоції лише породжують плутанину.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
Спокійний, в міру вдалий день. Скорпіони можуть не побоюватися інтриг недоброзичливців – а от самі представники цього знака у здійсненні підступних задумів напевно матимуть успіх. Не пропустіть сприятливий момент для відновлення давніх професійних зв'язків: скоро вони відкриють перед вами нові двері. Небажано відвідування громадських заходів, багатолюдних зборів. Чим тісніше і менше компанія, тим більш впевнено ви себе відчуваєте, тим більше чарівності випромінюєте. Ймовірно подолання внутрішніх суперечностей, усвідомлення проблем, які останнім часом ускладнюють вам життя.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
День продуктивний і плідний – Стрільці досягають успіху в досягненні цілей, знищують всі перешкоди, що виникають на шляху, і знаходять нових союзників, підтримка яких практично гарантує майбутні перемоги. Не забувайте, однак, озиратися по сторонах: людина, яку ви ненароком обділите сьогодні, може стати ворогом надовго. Проблем особистого характеру не виникне у тих, хто готовий провести день в суспільстві близьких, до мінімуму скоротивши роз'їзди і відклавши подорожі. Якщо ви не можете дозволити собі залишитися вдома, знайдіть можливість порадувати тих, хто вам дорогий, невеликими сувенірами.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)
День буде дуже вдалим для Козерогів, які зайняті пошуком союзників, покровителів і інвесторів. Сьогодні у вашому оточенні з'являться люди, з якими ви будете з задоволенням співпрацювати протягом довгого часу. Інша важлива тенденція дня – зближення ділових і особистих відносин; можливий початок службового роману. Удома панує атмосфера взаєморозуміння, у вас не виникає причин для суперечок з близькими. Яскраво виражена здатність створювати затишок при мінімальних витратах часу і коштів. Життєвий потенціал високий.

Водолій (21 січня – 19 лютого)
День пройде добре, якщо ви не будете працювати дуже старанно. Зірки радять скоротити навантаження (особливо – фізичні) до розумного мінімуму, а от кількість позитивних емоцій по можливості збільшити. Робота дається легко; рішення дійсно важких завдань можна відкласти або доручити іншим – це ніяк не зашкодить справі. Дуже сильний вплив сприятливих тенденцій на сферу романтичних відносин, тут відбуваються події, про які ви раніше тільки мріяли. Відповідний день для дружніх і сімейних заходів.

Риби (20 лютого – 20 березня)
Вдалий спокійний день, що дає масу незначних приводів для радості, і несучий події, які вселяють оптимізм. Можна починати співпрацю з новими партнерами або самостійну роботу над масштабними проектами; чим більш докладний план дій ви склали заздалегідь, тим значніше буде результат. Властиві вам сьогодні емоційність і чутливість дозволяють краще зрозуміти кохану людину, здогадатися про її бажання і наміри. Дуже високий творчий потенціал, особливо у представниць прекрасної статі.