Астрологічний прогноз на 25 березня. Відмовляємося від непотрібного, щоб домогтися бажаного

П'ятниця, 25 березня 2011, 09:00
21-й місячний день (розпочнеться о 0.54). «Завершення». Місяць у Стрільці. У цей день нас повертаються всі сили, які ми витратили в попередні тижні місячного місяця.
гороскоп

У цілому, це дуже сприятливий день. Сила Місяця зараз настільки велика, що здатна в кілька разів швидше допомогти зробити будь-яку справу. Тобто, якщо ви не втрачаєте шансу та дієте правильно й обдумано, події можуть понестися, немов кінь.

До речі, сни до півночі приносять нові знання та інформацію про рішення проблем. Поставтеся до них уважно: вони допоможуть змінитися на краще, якщо правильно будуть зрозумілі.

Двадцять перший місячний день – час дружби й об'єднання людей. У роботі і здійсненні якихось планів можна розраховувати на допомогу й підтримку однодумців. Вельми продуктивної виявиться колективна робота, спільне вирішення питань, складання планів.

Візьміть до уваги, що якщо сьогодні вам в голову прийшла чудова ідея, то ви зможете її здійснити, але доведеться чимось пожертвувати заради досягнення мети.

Те ж саме відноситься до всього дня: якщо ви зважилися зробити важливий крок, будьте готові, що на цьому кроці вам буде потрібно відмовитися від чогось. Не переживайте, подивіться з іншого боку: може, ви зовсім не втрачаєте щось важливе, а просто позбуваєтеся тягаря, який заважає вам. Тим більше, що сьогодні цілком відповідний день, щоб змінити щось навколо себе.

У 21-го місячного дня є й така риса: енергетика цієї доби надає клятвам і обітницям, даним сьогодні, особливу силу. Тому потрібно обов'язково відповідати за свої слова, тримати обіцянки та не обіцяти того, що не можна зробити. Нарешті, є прикмета: якщо сьогодні у вас щось вкрали, то дуже скоро правда відкриється, і ви дізнаєтеся, хто вам нашкодив.

З інших особливостей 21-го місячного дня відзначимо й такі: цей день здавна вважається днем майстерних лікарів. Сьогодні можна вирішувати питання, пов'язані зі здоров'ям.

У медичному відношенні дозволені всі «кровоточиві» процедури, операції в області стегон, прийом ліків, що розганяють кров, і показаних для печінки.

Колір дня – темно-синій і червоно-коричневий. Утримайтеся від блакитних тонів.

Камінь дня: авантюрин (талісман любові і пристрасті, несподіваних вчинків і рішень, надає бадьорості духу).