Астрологічний прогноз на 27 березня. Скинемо «мертвий вантаж» старих справ

Неділя, 27 березня 2011, 09:00
23-й місячний день (розпочнеться о 3.29). «Накопичення». Місяць у Козерозі. Потрібно проявити бійцівські якості: цілеспрямованість, безстрашність, упевненість у власних силах.
гороскоп

Двадцять третій місячний день вважається суперечливим. Сьогодні йде перевірка ваших планів, будь-які взаємні зобов'язання перевіряються на стійкість і стабільність, задуми переглядаються, ідеї переосмислюються.

Буде краще, якщо ви візьметеся за те, що почали раніше, і доведете до кінця, щоб воно не висіло мертвим вантажем.

У другій половині цього дня не виключені конфлікти. Якщо ж ви вирішите з кимось поділитися своїми думками, майте на увазі, що вас можуть неправильно зрозуміти. Тому краще говорити без натяків, виражатися конкретно. А ще краще, будь-які хоч трохи важливі розмови відкласти на кілька днів.

Відзначимо, що 23-й місячний день також вважається одним з найбільш підходящих днів місяця для позбавлення від всього зайвого і непотрібного. Це може бути що завгодно – від прибирання в будинку до очищення організму.

Про здоров'я сьогодні треба дбати з особливою ретельністю, так як потужний сплеск протилежних один до одного енергій може викликати загострення хронічних захворювань або призвести до різних травматичних ситуацій.

У медичному відношенні головну увагу приділіть хребту: бажано проводити з ним зміцнюють та оздоровчі процедури.

Колір дня: темно-синій. Не вибирайте жовті й зелені кольори. Спокійні відтінки в одязі допоможуть обійти найскладніші життєві ситуації.

Камені дня – раухтопаз (має релаксуючу дію), білий нефрит (береже від злих думок).