Астрологічний прогноз на 28 березня. Поширюємо ідеї в маси

Понеділок, 28 березня 2011, 09:00
24-й місячний день (розпочнеться о 4.02). «Упорядкування». Місяць у Козерозі, Водолії (з 13.59). Фізичні сили сьогодні на підйомі, розпочаті справи вдаються, любовні побачення проходять просто чудово.
гороскоп

Якщо є можливість, проведіть день спокійно, без зайвої метушні і суєти, в невеликій дружній компанії. Втім, це не догма, ви можете бути в цей день діяльні й активні. Вибір цілком за вами.

Енергія цієї місячної доби сприяє включенню прихованих резервів і дозволить вести більш продуктивну діяльність.

Двадцять четвертий місячний день – це сприятливий період для творчості, особливо для створення творів мистецтва та їх презентації. Добре проходять виставки, покази, виступи, концерти, творчі вечори.

Сприятливий час і для ділових заходів, успішно пройдуть публічні виступи. А рекламні кампанії, початі в цей період, будуть максимально ефективними.

Як правило, в цей день люди налаштовані благодушно. Вони можуть не відрізнятися ніжністю висловлювань, але й не мають на меті нагрубіянити або образити. У деякому роді, ми відпочиваємо душею після попереднього дня.

До речі, якщо на вчорашній негативній хвилі ви встигли з кимось посваритися, то вже сьогодні можна спробувати зробити крок до примирення. Хоча б принести вибачення.

Цей період гарний і для навчання. Час допомагає активізації розумових процесів. У цей день простіше сконцентруватися, легше вирішити проблему, яка потребує вдумливого осмислення та аналізу.

Крім того, в людях проявляється потреба повчати інших, тому, керуючи своїми емоціями, можна об'єктивно направляти мислення навколишніх у потрібне вам русло. Це вдалий момент для тих, хто прагне поширити свої ідеї в маси.

Усім садівникам та городникам потрібно мати на увазі, що 24-й місячний день пов'язаний з родючістю, а тому вдалий для початку посівних робіт. Тибетська та індійські астрологічні школи вважають цей день найбільшим сприятливим періодом для початку будівництва. А у Древньому Єгипті у цей день виробляли закладку пірамід.

Можливі віщі сни, але, як правило, вони збуваються не скоро.

У двадцять четверту місячну добу рідко трапляються які-небудь проблеми зі здоров'ям, а якщо і трапляються, то вони, як правило, незначні й скороминучі.

Шкідливі фактори для вашого організму в цей день – куріння та алкоголь.

Колір дня – білий, золотисто-жовтий, оранжевий, темно-червоний. Уникайте відтінків сірого та блакитного.

Камінь дня – повітряний обсидіан (сприяє ясновидіння), цитрин (приносить удачу в ризикованих справах).