Астрологічний прогноз на 30 березня. Дивимося в корінь

Середа, 30 березня 2011, 09:00
26-й місячний день (розпочнеться на 4.48). «Здійснення». Місяць у Водолії. Не схиляйтеся до крайнощів у прояві емоцій: не потрібно ні туги і печалі, ні буйних веселощів.
гороскоп

Двадцять шостий місячний день вважається несприятливим для будь-яких справ. Навколо дуже багато провокацій і поганих спокус, тому доводиться збирати всі свої сили, щоб утриматися. Вам будуть необхідні витримка і сила волі, вміння ставитися до всього того, що відбувається, спокійно та з гумором.

Намагайтеся не піддаватися дратівливості і уразливості. Слід уникати поспішності, суєти і – особливо – порожньої балаканини, на яку в цей день йде найбільше сил і енергії.

Найважче в цей день – навіть не суєта і проблеми, а постійні перепади настрою. Емоційний фон дуже нестабільний і мінливий, не можна вірити ні обіцянкам, ні клятвам, ні погрозам, ні визнанням.

Не схиляйтеся до крайнощів у прояві емоцій: не потрібно ні туги і печалі, ні буйного веселощів. Дотримуйтеся золотої середини, це найкраще, що можна сьогодні зробити. Інакше вас чекають практично неминучі сварки і конфлікти.

День пов'язаний з умінням бачити і розпізнавати добро в інших людях. Видимість і сутність речей сильно розрізняються, тому треба дивитися в корінь, не надаючи надто великого значення зовнішнім деталям.

Крім міжособистісних конфліктів, в 26-й місячний день висока ймовірність крадіжок та пограбувань. Дуже легко стати жертвою подібного «підприємства».

З іншого боку, так само нескладно підпасти під чужий вплив, погодитися на бездумну авантюрну витівку, за яку потім доведеться розплачуватися довго і дуже серйозно.

Двадцять шостий місячний день не загрожує, він усього лише попереджає. І якщо ви збираєтеся щось робити, але сумніваєтеся, чи гарний це вчинок, то слід тут же відмовитися від свого задуму.

У медичному відношенні ця місячна доба пов'язані зі стегнами. Травми кульшового суглоба, отримані в цей день, вкрай небезпечні.

Тим, хто займається спортом, сьогодні рекомендується влаштувати собі відпочинок або хоча б удвічі скоротити навантаження. Здоров'я зараз дуже вразливе, достатньо найменшого приводу, щоб викликати загострення вже наявних захворювань або отримати травми.

Камінь дня – блакитний нефрит (сприяє омолодженню).