Астрологічний прогноз на 31 березня. Шукаємо приховану інформацію у снах

Четвер, 31 березня 2011, 09:00
27-й місячний день (розпочнеться о 5.07). «Розширення». Місяць у Рибах (з 1.37). Весь світ бачиться взаємопов'язаним та взаємозумовленим. І в ньому необхідно знайти своє місце та передати те, що знаєте, іншим людям.
гороскоп

27-й місячний день вважається сприятливим для роботи і різних підприємств. Особливо добре може скластися перша половина дня. У цей час при бажанні ви зможете по-новому подивитися на старі проблеми.

Але разом з тим не варто починати нові справи: набагато краще буде витягти максимум користі з поточних. Серед приємних сюрпризів дня – ймовірність отримання хороших новин від друзів і старих знайомих.

Ймовірно також отримання прибутку (або додаткового прибутку) і нових можливостей від раніше укладених договорів та угод.

Друга половина місячного дня виявиться більш складною. Не розповідайте про свої успіхи і не хвалився досягненнями, в іншому випадку наживете собі заздрісників. У ці ж години коливається емоційний фон, можливі розбіжності між близькими і знайомими. Не варто в ці години укладати нові договори, підписувати нові документи і тим більше приступати до здійснення нових справ.

Щоб день пройшов успішно, варто підтримувати себе в легкій і радісному стані духу, уникати напруги і хвилювань. Якщо вас турбують внутрішні питання, і на душі розлад, то сьогодні у вас може вийти розібратися з самим собою і знайти внутрішню гармонію. Глибинний зміст 27-го місячного дня – таємниче перетворення особистості, звернення до духовних витоків, набуття божественної мудрості і знання.

Сни часто символічні, що мають пряме відношення до подій, що, через них приходить потаємна інформація, що відображає дійсний стан речей.

У медичному відношенні день пов'язаний з лімфатичною системою і взагалі з рідинами, які циркулюють в нашому організмі. Найбільш вразлива частина тіла – гомілки.

Хвороби цього дня часто відбиваються на складі крові, тому треба бути вдвічі обережнішими з хімічними препаратами.

В одязі краща строкатість і яскравість. Камінь дня – малахіт (захищає від стресів).