Астрологічний прогноз на 1 квітня. Балансуємо на хвилі піднесеного настрою

П'ятниця, 1 квітня 2011, 09:00
28-й місячний день (розпочнеться о 5.24). «Завершення». Місяць у Рибах. У цей сприятливий період можна починати справи, пов'язані з будь-якими життєвими сферами: роботою, будинком, садом, особистими відносинами.
гороскоп

День дає можливість знайти свій власний шлях у земному житті й ​​оцінити свої зусилля у досягненні земної мети.

Проте слід дотримуватися відомої обережності в першій половині дня. Дуже шкідливо перенапруження – воно може призвести до ослаблення здоров'я та погіршення відносин.

Але в другій частині дня вже можна розслабитися, задуматися про себе і своє життя, переосмислити вже трапилися події. Години другої половини дня вже не так нервозні, почуття більш спокійні, врівноважені емоції, дії розмірені.

У той же час слід пам'ятати, що накопиченої у період зростаючого Місяця енергії залишилося небагато і витрачати її на дрібні побутові проблеми (сварки, лайку) не можна.

Головне сьогодні – втриматися на хвилі піднесеного настрою і постаратися, щоб думки і вчинки були добрими. Позитивні радості терапевтично діють на організм.

У медичному відношенні слід берегти голову і стежити за артеріальним тиском. Дуже сприятливо робити очисні процедури для очей.

У цей період організм людини позитивно заряджений і здатний на здійснення багато чого, але потрібно пам'ятати, що в першу чергу мова йде про внутрішню роботу, а не про зовнішню, тобто приділяйте медитаційним, дихальним і енергетичним вправам більше уваги, ніж фізичним. Великі навантаження допустимі, але звичайно не рекомендуються. У двадцять восьму місячну добу можна робити різні очисні комплекси. Корисні водні процедури, добре прийняти трав'яну ванну.

Удачу принесе одяг сірих та камуфляжні забарвлень. Уникайте поєднання чорного з білим.

Колір дня: хризоліт (відганяє нічні кошмари).