Астрологічний прогноз на 5 квітня. Стримуємо негатив

Вівторок, 5 квітня 2011, 09:00
Третій місячний день (розпочнеться о 2.45). «Упорядкування». Місяць у Тельці (з 2.25). Цей день буквально переповнений енергією. Що б ви не робили, якщо ви візьметеся за це з повною самовіддачею, ви отримаєте вдалий результат.
гороскоп

У 3-й місячний день ви починаєте помічати, як поступово те, що ви почали або задумали, набуває обрисів. Якщо вам не давала спокою якась думка, сьогодні вона може нарешті оформитися. Якщо ви довго чекали, коли з'являться плоди ваших зусиль, сьогоднішній день може вас порадувати.

Тільки пам'ятайте, що його перша половина має загальним несприятливим фоном. У цей час можуть відбутися різного роду неприємності, в основному пов'язані зі спілкуванням. У людей агресивний настрій, яке веде до можливих конфліктів. Якщо дозволити негативним емоціям проявитися, вони можуть зіпсувати настрій на весь день, що залишився, і, звичайно, сам день.

Якщо негатив стримати, то друга половина місячного дня принесе куди більш гідні плоди. Це час, коли у вас висока працездатність, ви можете випадково зустрітися з потрібною людиною, зав'язати корисне знайомство. Якщо в цей період вам щось запропонують, можете не погоджуватися відразу, але обов'язково подумайте над пропозицією. Вона може виявитися дуже вигідною.

День сприятливий для отримання нових знань, придбання нових навичок, а також передачі знань іншим. Якщо вас у ці дні про щось запитують, просять поради – відповідайте, радьте, допомагайте знайти відповідь, це вдасться з блиском.

Найкориснішим для здоров'я в цю місячну добу будуть активні фізичні вправи. Навантаження корисні тим, що можуть дати вихід накопиченій енергії зовні. Суть усіх енергетичні практик не стільки в тому, щоб накопичити якомога більше енергії, а в тому, щоб її «прокачати» через себе.

Чим більше через людину проходить енергії, тим здоровішими він стає, бо в цьому випадку енергією насичується і «промивається» кожна клітинка організму, після чого здоров'я стає не періодом відсутності хвороб, а нормою життя, при якій будь-які нездужання практично виключаються.

У медичному відношенні слід звернути увагу на область потилиці і вух.

До речі, гармонійно підібрана колірна гамма вашого одягу теж зможе підняти вам настрій. Сприятливі кольору на цей день: білий, жовтий, рожевий. Ігноруйте немаркі забарвлення.

Камінь дня: карнеол (робить мову впевненою і гучною).