Астрологічний прогноз на 10 квітня. Пробуджуємо приховані сили

Неділя, 10 квітня 2011, 09:00
8-й місячний день (розпочнеться о 10.10). «Народження». Місяць у Раку (з 0.01). 8-й місячний день присвячений здобуттю внутрішньої свободи та пробудженню прихованих сил.
гороскоп

Сон до опівночі може бути віщим. У ньому ви можете побачити натяки на ваше справжнє призначення в житті, на те, чим вам треба займатися.

З раннього ранку велика ймовірність отримати підтримку з боку інших людей – як близьких родичів, так і нових знайомих. Якщо ви зможете проявити організованість, то цей період буде досить плідний.

Імпульс, який ви додасте своїм справах в даний період, збережеться протягом усього місяця. Головне – цілеспрямовано витрачати сили.

День складний, але вдалий для поїздок, подорожей і переїзду. У спілкуванні з партнерами і товаришами по службі слід бути уважним. У цей день старі, незавершені справи можуть вимагати багато сил і часу.

Сьогодні зростає небезпека застуд. Зверніть увагу на легені.

Зараз відмінний період для проведення загальнозміцнюючих процедур, вітамінної і лікарської терапії. Організм легше засвоює ліки та препарати, трав'янисті відвари і настої.

Врахуйте: зростаючий Місяць стимулює апетит. Намагайтеся не переїдати, віддавайте перевагу легкої їжі.

Вибір одягу: чим строкатіше, тим краще. Відмовтеся від сірого і червоно-коричневого кольорів.

Камінь дня – олівін (наділяє чарівністю).