Астрологічний прогноз на 16 квітня. Чесно розбираємо свої помилки

П'ятниця, 15 квітня 2011, 17:15
13-й/14-й місячний день (розпочнеться о 18.05). «Корекція». Місяць у Терезах (з 9.58). Звільняємося від вантажу минулого, який тисне і заважає жити.
гороскоп

Зірки радять присвятити ранок аналізу попередніх невдач. Головне – бути чесним при розборі своїх помилок.

Зумієте винести урок з минулих промахів – з'являться сприятливі можливості зміцнити своє положення в очах оточуючих.

А виникнуть старі проблеми – поставтеся до цього спокійно. Постарайтеся не нервувати, а якось згладити їх або, якщо можливо, спокійно вирішити.

Вирішивши проблеми, ви отримаєте свіжі сили для нового життя. До того ж у цей місячний день можливий сплеск творчої енергії.

Добре отримувати нову інформацію, читати книги, що дозволяють нам краще зрозуміти себе і світ. Можна починати новий цикл навчання. Період сприятливий для навчання в групі однодумців.

У медичному відношенні день пов'язаний зі шлунком і підшлунковою залозою. Допоможіть своєму організму: попийте мінеральну воду і не захоплюйтеся важкою і гострою їжею. Не рекомендується голодувати.

Рекомендуються процедури, пов'язані з виведенням каменів і шлаків (зокрема, очищення від солей, лікування артритів). Дозволяється лікувати і видаляти зуби, вставляти зубні протези.

Крім того, в 14-й місячний день починаються процеси омолодження організму. Тому знайдіть час зайнятися собою: відвідати сауну, використовувати всілякі косметичні засоби. І різноманітьте меню корисними продуктами – вони засвояться чудово.

Удачу принесе одяг червоного, бузкового та білого кольору. Ігноруйте болотно-зелені і пісочно-жовті тони.

Камінь дня – рубін (дарує взаємну любов).