Астрологічний прогноз на 17 травня. Спілкуємося на всіх рівнях

Вівторок, 17 травня 2011, 09:00
14-й/15-й місячний день (розпочнеться о 21.09). «Народження». Місяць у Стрільці, Скорпіоні (з 20.22). Проживіть сьогоднішній день так, яким ви хотіли б бачити своє подальше існування.
гороскоп

Більша частина дня знаходиться під впливом 14-х місячної доби. У цей час відмінно проходить спілкування на всіх рівнях – з друзями, близькими, коханими, родичами, колегами, партнерами, начальниками, підлеглими, знайомими, незнайомими.

Однак існує небезпека потрапити в круговорот зайвих справ і чужих проблем. У результаті ви лише втратите час і сили, що зашкодить вашому здоров'ю.

Вечір можна присвятити простим справах, які не вимагають титанічних зусиль і довгого часу. Сьогодні удача на боці тих, чия робота пов'язана з торгівлею.

Врахуйте: у цей період у спілкуванні буде спостерігатися деяка неузгодженість, важко буде домовитися з причини протиставлення своєї позиції позиціям інших людей.

Однак це триватиме недовго, і зірки нададуть можливість благополучно завершити все почате і вдатися до відпочинку в колі улюблених людей.

Сон на п'ятнадцятий місячний день – віщий (на місяць). Ви можете побачити в символічному вигляді відображення проблеми, яку вам треба вирішити. Іноді сон дає і підказку, як це зробити.

У медичному відношенні слід звернути увагу на роботу підшлункової залози (відбувається корекція її функції), на діафрагму.

У силу того, що Місяць знаходиться на піку своєї активності, для організму це дуже небезпечний період. Багато захворювань, особливо хронічні, можуть несподівано загостритися.

До речі, впоратися з негативом можна, оточивши себе речами помаранчевого або сріблястого кольорів. Ігноруйте яскраво-зелені кольори.

Камінь дня – смарагд (зміцнює пам'ять).