Астрологічний прогноз на 22 травня. День значних подій

Неділя, 22 травня 2011, 09:00
19-й (розпочнеться о 0.29). «Здійснення». Місяць у Водолії (з 5.31). У цей день немає випадкових або порожніх подій, все, що відбувається, має величезне значення.
гороскоп

Запам'ятайте: як ви будете вести себе, так і з вами будуть себе вести. Так відбувається завжди, адже всім відомо одне з найперших правил людства: «Ставтеся до інших так, як ви хочете, щоб ставилися до вас». Дев'ятнадцятий місячний день ніби спеціально створений для того, щоб затвердити це правило.

Дев'ятнадцята місячна доба – один з найбільш конфліктних днів у всьому місячному місяці. Це дуже напружений день, найчастіше буває досить одного необережного слова чи погляду, щоб опинитися в центрі конфлікту, який може призвести до дуже тяжких наслідків.

Сьогодні ні в якому разі не дійте необдумано. Один нерозважливий вчинок здатний звести нанівець всі ваші попередні зусилля. Не піддавайтеся на провокації і самі не провокуйте інших.

Бажано віддати перевагу справам, від яких ви не очікуєте сюрпризів. В ідеалі цей день краще провести спокійно, але не в самоті. Особливо не можна спілкуватися з напідпитку (і самому пити), виходити кудись (краще побути вдома), знаходитися в темних приміщеннях, спілкуватися з незнайомими і неприємними людьми, заводити знайомства.

З медичної точки зору уразливими місцями в тілі людини є апендикс.

В одязі вітаються м'які, заспокійливі тони, особливо сприятливі зелена і коричнева гами. Не вибирайте червоний і блакитний кольори.

Камінь дня – зелений гранат (наділяє талантом оратора), онікс (піднімає настрій).