Астрологічний прогноз на 9 червня. Будемо дипломатами

Четвер, 9 червня 2011, 09:00
8-й/9-й місячний день (розпочнеться о 13.24). «Накопичення». Місяць у Діві. Уміння зосередитися на поставленій цілі сьогодні принесе свої плоди.
гороскоп

9-й місячний день вважається нещасним для будь-яких дій і починань. Зараз ми стикаємося з обманами, ілюзіями, підступами, інтригами, труднощами. Більшість людей конфліктні, незадоволені своїми близькими, виправдовують себе за власні помилки, перекладають відповідальність за свої промахи на чужі плечі. Не дозволяйте собі підвищувати голос на близьких, сваритися з друзями.

Наступив день бажано присвятити тільки тих справах, які не вимагають емоційного навантаження. Уміння зосередитися на поставленій цілі сьогодні принесе свої плоди.

Зірки не радять братися за нові проекти – є ризик помилитися в оцінці своїх можливостей і провалити справу.

Будьте обережні: енергетика 9-ї місячної доби негативно впливає на людину. Можливі тривоги, страхи, похмурі думки. Слід побоюватися обману і всіляких спокус.

Не намагайтеся наполягти на своєму, не давайте обіцянок: дуже ймовірно, що ви не зможете їх виконати.

У відносинах цінується ініціативність, сміливість та оригінальність. Однак пам'ятайте про такті і дипломатії. Сваритися сьогодні категорично не можна.

Будьте обережні на вулиці і у фізичній роботі: у цей день ймовірні травми, навіть серйозні. У побуті можна поранитися або обпектися.

У медичному відношенні слід звернути увагу на груди, якщо постійно порушуються принципи любові до ближнього, проявляються напади міжреберної невралгії, стенокардії, подагри. Рекомендуються сольові ванночки для ніг.

Снам, в більшості випадків, можна довіряти.

Колір дня – жовтий, темно-червоний, коричневий. Холодні тони не рекомендуються.

Камінь дня – чорний кришталь (дарує бадьорість).