Астрологічний прогноз на 11 червня. Діємо усвідомлено в самий енергетично потужний день

Субота, 11 червня 2011, 09:00
10-й/11-й місячний день (розпочнеться о 16:06). «Аналіз». Місяць у Терезах. Все, що ви робите в цей час, треба робити усвідомлено. Обов'язкова умова – довести розпочату справу до логічного результату.
гороскоп

Поки триває 10-й місячний день, добре займатися домашніми справами, вирішувати буденні життєві проблеми – закуповувати продукти, робити дрібний ремонт у квартирі, а робочий час присвятити рутинним поточних справ.

А ось з бізнесом краще перечекати. Великих угод бажано не укладати і контрактів не підписувати. Можливі помилки через сповільненої реакції і нездатності швидко міркувати.

Після 16.00 настане енергетично потужний місячний день. Все, що ви робите в цей час, треба робити усвідомлено. Приступати до дій необхідно тільки в тому випадку, якщо усвідомлюєте весь процес до кінця. Обов'язкова умова – довести розпочату справу до логічного результату.

І, головне, – не плануйте на цей день дуже великі інтелектуальні або фізичні навантаження.

Крім того, з сьогоднішнього дня в наше життя повернуться для остаточного опрацювання питання, що мають велике значення для майбутнього.

Родинні зв'язки в 11-й місячний день дуже важливі: надійний тил забезпечить вас силою, оптимізмом, рішучістю.

Ближче до вечора не виключена поява можливості несподівано швидко вирішити якісь домашні справи, в яких допоможуть оточуючі.

Уважніше поставтеся до продуктів харчування, які ви вживаєте в їжу, при можливості раніше ляжте спати.

Рекомендується більше пити рідини у вигляді соків, відварів, особливо через годину після фізичної роботи. Також в цей день сприятливо починати лікувальне голодування.

У медичному відношенні з 11-м днем пов'язані хребет і куприк. Нераціональне використання енергії дня може викликати болі в спині.

Колір дня – золотистий, жовтий, оранжевий, темно-червоний.

Камінь дня – місячний камінь (підсилює інтуїцію).