Астрологічний прогноз на 19 червня. Проявляємо гнучкий підхід до нестандартних ситуацій

Неділя, 19 червня 2011, 09:00
8-й/19-й місячний день (розпочнеться о 23.19). «Аналіз». Місяць у Водолії. День дає можливість зрозуміти, які ж огріхи ми зробили, що гальмує нас зараз, що не дає домогтися успіху.
гороскоп

Це день, коли ми можемо несподівано побачити себе без прикрас, такими, якими ми є насправді.

Прислухайтеся до того, що говорять про вас оточуючі. Усі добрі слова, які ви сьогодні почуєте на свою адресу, – щира правда. А все недобрі – привід задуматися про свій характер і вчинках.

Перша половина 18-го місячного дня – час конфліктів, душевного розладу, раптових ситуацій, несподіваних неприємностей. Все погане, що трапляється в ці години, виникає ніби сама по собі, без якихось особливих видимих ​​причин. Як би там не було, результатом стають труднощі в роботі і в особистому житті, неадекватна самооцінка, сварки з колегами, партнерами та близькими людьми на грунті нерозуміння і егоїзму.

У другу половину дня вже можна зітхнути вільніше, хоча і це відносно. Але можна спробувати хоча б трохи розрядити обстановку, спробувати прийти до компромісу, пошукати вихід зі сформованих обставин. Щось робити в цей день можна, але активність буде марна.

У медичному відношенні слід звернути увагу на нирки: вони в цей день послаблюються.

Колір дня – зелений. Відмовтеся від жовтого, оранжевого і чорного кольорів.

Камінь дня – білий агат (оберігає від чаклунства), опал (розвиває дар пророцтва).