Астрологічний прогноз на 29 червня. На гребені гарного настрою

Середа, 29 червня 2011, 09:33
28-й місячний день (розпочнеться о 2.54). «Завершення». Місяць у Близнюках. День дає можливість знайти свій власний шлях у земному житті й ​​оцінити свої зусилля у досягненні земної мети.
гороскоп

У цей сприятливий період можна починати будь-які справи, пов'язані з будь-якими життєвими сферами: роботою, домом, садом, особистими відносинами.

Однак пам'ятайте, що накопиченої у період зростаючого Місяця енергії залишилося небагато і витрачати її бездарно на дрібні побутові проблеми (сварки, лайку) не можна.
 
Слід дотримуватися обережності у першій половині дня. Дуже шкідливо перенапруження – воно може привести до ослаблення здоров'я та погіршення відносин.

Зате привабливими стають люди, які підтримують наші інтереси, захоплення, хобі.

І вже у другій частині дня вже можна розслабитися, задуматися про себе і своє життя, переосмислити вже трапилися події. Годинники другої половини дня вже не так знервовані, почуття більш спокійні, врівноважені емоції, дії розмірені.

Головне сьогодні – втриматися на хвилі піднесеного настрою і постаратися, щоб думки і вчинки були добрими. Позитивні радості терапевтично діють на організм.

У медичному відношенні слід берегти голову і стежити за артеріальним тиском. Дуже сприятливо робити очисні процедури для очей.

Удачу принесе одяг сірих та камуфляжні забарвлень. Уникайте поєднання чорного з білим.

Колір дня: хризоліт (відганяє нічні кошмари).