Астрологічний прогноз на 2 липня. Згодиться все, що сьогодні посилає доля

Субота, 2 липня 2011, 09:00
2-й місячний день (розпочнеться о 5.59). «Накопичення». Місяць у Раку. Треба виявляти розумність і щедрість, не можна злитися, а жадібність і заздрість в цей день карані.
гороскоп

У 2-го місячного дня є прикмета: все, що посилає сьогодні доля, стане в нагоді вам надалі. Навіть якщо здається, що ви стикаєтеся з чимось безглуздим або не зовсім приємним. Насправді, вам це потрібно: адже саме сьогодні ми створюємо заділ на майбутнє. Ніколи не забувайте, що невдач не буває, бувають лише невикористані можливості.

Коли ви плануєте справи на сьогодні, приймайте до уваги, що перша половина цього дня підходить для побудови планів і задумів, але вони реалізуються лише в тому випадку, якщо ви не будете про них поширюватися. Якщо ви станете розповідати про те, які ідеї вас відвідали, то в другій половині дня всі ваші зусилля зійдуть нанівець, вас буквально затоплять дрібні і суєтні справи, і ви навіть фізично не зможете зробити нічого із задуманого.

Приступаючи до дії, завжди пам'ятайте про те, наскільки важливий перший крок. Особливо сьогодні, в день починань. Величезне значення має ваша рішучість. Якщо ви твердо вирішили щось зробити, то, почавши, ні в якому разі не сумнівайтеся в успіху. У вас був час подолати сумніви, зараз ви взагалі не повинні про них згадувати. Інакше вони, як отрута, отруять кожне ваше дію, і ви нічого не зможете зробити.

До яких же справах можна приступати в 2-й місячний день? Насправді, до будь-яких. До всього, що для вас важливо. Помічено, що особливо вдаються в цей день проекти, пов'язані з освітою: можна починати вивчення будь-якого предмета, записуватися на курси і т. п. А ще це хороший день, щоб відправитися в дальню дорогу.

У Новий місяць організм перебуває на спаді своєї життєвої активності. Ослаблений імунітет, часто людину відвідують страхи, пригніченість, депресія. Допоможіть собі самі: проведіть очисні заходи, посидьте на дієті.

Колір дня: жовто-зелений і поєднання червоного з чорним. Уникайте коричневого, фіолетового та сірого кольорів.

Камінь дня: жадеїт (зміцнює нервову систему).