Астрологічний прогноз на 5 липня. Створюємо гармонію усередині себе

Вівторок, 5 липня 2011, 09:00
5-й місячний день (розпочнеться о 9.54). «Здійснення». Місяць у Діві (з 4.14). Не піддавайтеся на провокації, не здійснюйте недобрих вчинків. Роздайте борги і стежте за своїм майном: якщо щось втратите, то потім не знайдете.
гороскоп

Цей день вважається одним з найважливіших першої фази Місяця. Він символізує вибір мети і активний захист своїх життєвих принципів. Добре брати під захист скривджених і слабких, битися за честь і гідність інших людей. Але необхідно придушувати в собі запальність, зарозумілість і дратівливість.

Сьогодні відбуваються душевні зміни, багато чого всередині нас змінюється. Та й навколо відбуваються зміни. Якщо ж ви чекали, коли ваші зусилля принесуть плоди, то можна розраховувати, що це станеться саме сьогодні.

Потрібно зробити все, що допоможе вам створити гармонію всередині себе. Не піддавайтеся на провокації, не здійснюйте недобрих вчинків. Роздайте борги і стежте за своїм майном: якщо щось втратите, то потім не знайдете.

Цей період хороший для любовних побачень і взагалі для спілкування з протилежною статтю. Також слід активно проявляти позитивні емоції і почуття – це буде доречно, і вас зрозуміють правильно.

За твердженням астрологів, у 5-й місячний день їжа повністю засвоюється і перетворюється в тканинах. У цей день треба насититися, але не переїдати. Як основа харчування переважно рослинні білки (соєві продукти, гриби, баклажани).

Зараз в організмі протікають складні алхімічні процеси, тому фізичні вправи повинні бути більше спрямовані на внутрішню роботу. Добре в п'ятий місячний день опрацьовувати сухожилля, працювати з енергетичними каналами, а крім того, дуже корисні вправи на розтягування м'язів.

У гардеробі рекомендуються блакитні, блакитні, світло-сині, золоті забарвлення. Забудьте про зелений.

Камінь дня – бірюза (допомагає прийти до компромісу).