Астрологічний прогноз на 19 липня. Почуємо правду про себе

Вівторок, 19 липня 2011, 09:00
18-й/19-й місячний день (розпочнеться о 22.20). «Аналіз». Місяць у Рибах. Це день, коли ми можемо несподівано побачити себе без прикрас, такими, якими ми є насправді.
гороскоп

У цю місячну добу навколишня дійсність буде, як дзеркало, демонструвати нашу справжню сутність. Все, що скажуть про вас у цей день неприємного, – правда, тому не ображайтеся, а задумайтеся як позбутися недоліків. Якщо скажуть приємне – порадійте: це теж чиста правда.

Прислухайтеся до того, що говорять про вас оточуючі, – і день дає можливість зрозуміти, які ж огріхи ми зробили, що гальмує нас зараз, що не дає домогтися успіху.

Перша половина 18-го місячного дня – час конфліктів, душевного розладу, раптових ситуацій, несподіваних неприємностей. Все погане, що трапляється в ці години, виникає ніби сама по собі, без якихось особливих видимих ​​причин. Як би там не було, результатом стають труднощі в роботі і в особистому житті, неадекватна самооцінка, сварки з колегами, партнерами та близькими людьми на грунті нерозуміння і егоїзму.

У другу половину дня вже можна зітхнути вільніше, хоча і це відносно. Але можна спробувати хоча б трохи розрядити обстановку, спробувати прийти до компромісу, пошукати вихід зі сформованих обставин. Щось робити в цей день можна, але активність буде марна.

У медичному відношенні слід звернути увагу на нирки: вони в цей день послаблюються.

Колір дня – зелений. Відмовтеся від жовтого, оранжевого і чорного кольорів.

Камінь дня – білий агат (оберігає від чаклунства), опал (розвиває дар пророцтва).