Астрологічний прогноз на 21 липня. Важливі питання вирішуємо з ранку

Четвер, 21 липня 2011, 09:00
20-й/21-й місячний день (розпочнеться о 22.56). «Переображення». Місяць у Овні. Дуже серйозний і цікавий день: час духовного перетворення, подолання сумнівів, вознесіння, пізнання космічного закону.
гороскоп

Тепер у людини з'являються сили, йому хочеться активно рухатися, займатися спортом, взагалі дати навантаження на організм. Це найкращий період для великих фізичних навантажень, які переносяться без проблем. Як правило, в цю фазу з'являється підвищена статева активність. Не пропустіть цей момент. Бо далі – до молодика – сили будуть зменшуватися.

Цей місячний день вважається одним з найбільш вдалих днів місяця для початку будь-якої справи. Думки людини стають матеріальними, тому намагайтеся думати тільки про хороше.

Перша половина дня, на думку небесних світил, буде складатися істотно вдаліше другий, тому важливі справи краще вирішити до обіду.

Ранок – сприятливий час для довгострокових придбань, налагодження відносини з особами похилого віку та з авторитетними для вас людьми.

Це час, коли ви можете подивитися на те, що вже зробили, – а оскільки один із символів дня – орел, то ви можете поглянути на минуле з висоти. Хто знає, може, побачите й майбутнє? Адже якщо ви зможете переосмислити те, що траплялося з вами в поточний місячний місяць, усвідомити причини і наслідки всього, що відбувається, то ви знайдете в собі здібності відкрити і майбутні події.

Сьогодні потрібно уникати егоїзму і переоцінки власних можливостей, завищення власної значущості. В іншому випадку ви ризикуєте втратити все, що вам вдалося придбати за попередні місячні дні. Не сваріться з друзями та близькими людьми. Одна сварка потягне за собою багато і довгі суперечки та образи.

Враховуючи підвищену емоційність дня, треба постаратися звести до мінімуму ймовірність стресів. Обережніше треба бути з алкоголем, акуратніше – на дорогах.

У цей день не рекомендується їсти м'ясо і напружувати зір. Ослаблені верхня частина спини і лопатки, а також очеревина.

Колір дня – темно-синій і червоно-коричневий. Виключіть строкатість і блакитний колір.

Камінь дня – червона яшма (загострює нюх), гірський кришталь (розвиває екстрасенсорні здібності).