Астрологічний прогноз на 22 липня. Відмовляємося від тягаря і робимо важливий крок

П'ятниця, 22 липня 2011, 09:00
21-й/22-й місячний день (розпочнеться о 23.16). «Завершення». Місяць у Овні. День хоробрості, безстрашності, добровільної жертви, відмови від власності, революційних перебудов, завзятості у досягненні мети, уміння домогтися тріумфу.
гороскоп

21-й місячний день – час руху вперед. У цей день нас повертаються всі сили, які ми витратили в попередні тижні місячного місяця.

У роботі і здійсненні якихось планів можна розраховувати на допомогу і підтримку однодумців. Вельми продуктивної виявиться колективна робота, спільне вирішення питань, складання планів.

Візьміть до уваги, що якщо сьогодні вам в голову прийшла чудова ідея, то ви зможете її здійснити, але доведеться чимось пожертвувати заради досягнення мети.

Те ж саме відноситься до всього дня: якщо ви зважилися зробити важливий крок, будьте готові, що вам доведеться відмовитися від чогось. Не переживайте, подивіться з іншого боку: може, ви зовсім не втрачаєте щось важливе, а просто позбавляєтеся від тягаря, яка заважає вам. Тим більше, що сьогодні цілком відповідний день, щоб змінити щось навколо себе.

У 21-го місячного дня є й така риса: енергетика цієї доби надає клятвам і обітницями, даним сьогодні, особливу силу. Тому потрібно обов'язково відповідати за свої слова, тримати обіцянки і не обіцяти того, що не можна зробити. Нарешті, є прикмета: якщо сьогодні у вас щось вкрали, то дуже скоро правда відкриється, і ви дізнаєтеся, хто вам нашкодив.

З інших особливостей 21-го місячного дня відзначимо й такі: цей день здавна вважається днем ​​майстерних лікарів. Сьогодні можна вирішувати питання, пов'язані зі здоров'ям.

У медичному відношенні дозволені всі «кровоточиві» процедури, операції в області стегон, прийом ліків, що розганяють кров, і показаних для печінки.

Колір дня – темно-синій і червоно-коричневий. Утримайтеся від блакитних тонів.

Камінь дня: авантюрин (талісман любові і пристрасті, несподіваних вчинків і рішень, дає бадьорість духу).