Астрологічний прогноз на 27 липня. На терезах мінливого настрою

Середа, 27 липня 2011, 09:00
26-й місячний день (розпочнеться о 2.47). «Здійснення». Місяць у Овні, Тельці (з 16.01). Потрібно бути гранично уважним і спілкуватися з іншими людьми тільки за внутрішнім переконанням, внутрішній симпатії.
гороскоп

26-й місячний день вважається несприятливим для будь-яких справ. Навколо дуже багато провокацій і спокус, так що зберіть усі свої сили, щоб утриматися від них. Вам будуть необхідні витримка і сила волі, вміння ставитися до всього що відбувається спокійно і з гумором.

Намагайтеся не піддаватися дратівливості і уразливості. Слід уникати поспішності, суєти і – особливо – порожньої балаканини, на яку в цей день йде найбільше сил і енергії.

Якщо ви збираєтеся щось робити, але сумніваєтеся, чи гарний це вчинок, то слід відразу відмовитися від свого задуму.

Найважче в цей день – навіть не суєта і проблеми, а постійні перепади настрою. Емоційний фон дуже нестабільний і мінливий, не можна вірити ні обіцянкам, ні клятв, ні погроз, ні визнанням. І щоб вибратися з такого болота, буде потрібно дуже багато часу і сил.

Не схиляйтеся до крайнощів у прояві емоцій: не потрібно ні туги і печалі, ні буйного веселощів. Дотримуйтеся золотої середини, це найкраще, що можна сьогодні зробити. Інакше вас чекають практично неминучі сварки і конфлікти.

День пов'язаний з умінням бачити і розпізнавати добро в інших людях. Видимість і сутність речей сильно розрізняються, тому треба дивитися в корінь, не надаючи надто великого значення зовнішніх деталях.

Крім міжособистісних конфліктів, в 26-й місячний день висока ймовірність крадіжки і пограбувань. Дуже легко стати жертвою подібного «підприємства».

З іншого боку, так само нескладно підпасти під чуже вплив, погодитися на бездумну авантюрну витівку, за яку потім доведеться розплачуватися довго і дуже серйозно.

У медичному відношенні цю місячну добу пов'язані зі стегнами. Травми кульшового суглоба, отримані в цей день, вкрай небезпечні.

Тим, хто займається спортом, сьогодні рекомендується влаштувати собі відпочинок або хоча б удвічі скоротити навантаження. Здоров'я зараз дуже вразливе, достатньо найменшого приводу, щоб викликати загострення вже наявних захворювань або отримати травми.

Камінь дня – блакитний нефрит (сприяє омолодженню).