Астрологічний прогноз на 29 липня. Обійдемося без доленосних рішень

П'ятниця, 29 липня 2011, 09:00
28-й місячний день (розпочнеться о 3.39). «Завершення». Місяць у Раку. День не призначений і для бурхливої ​​активності, тому не рекомендується приймати доленосні рішення (укладати шлюб, переходити на іншу роботу, змінювати місце проживання тощо).
гороскоп

Головне сьогодні – втриматися на хвилі піднесеного настрою і постаратися, щоб думки і вчинки були добрими. Позитивні радості терапевтично діють на організм.

Однак пам'ятайте, що накопиченої у період зростаючого Місяця енергії залишилося небагато і витрачати її бездарно на дрібні побутові проблеми (сварки, лайку) не можна.
 
Слід дотримуватися обережності у першій половині дня. Дуже шкідливо перенапруження – воно може привести до ослаблення здоров'я та погіршення відносин.

Зате привабливими стають люди, які підтримують наші інтереси, захоплення, хобі. День дає можливість знайти свій власний шлях у земному житті й ​​оцінити свої зусилля у досягненні земної мети.

І вже у другій частині дня вже можна розслабитися, задуматися про себе і своє життя, переосмислити вже трапилися події. Годинники другої половини дня вже не так знервовані, почуття більш спокійні, врівноважені емоції, дії розмірені.

У медичному відношенні слід берегти голову і стежити за артеріальним тиском. Дуже сприятливо робити очисні процедури для очей.

Удачу принесе одяг сірих та камуфляжні забарвлень. Уникайте поєднання чорного з білим.

Колір дня: хризоліт (відганяє нічні кошмари).