Астрологічний прогноз на 30 липня. Переконаємося, що місяць пройшов не даремно

Субота, 30 липня 2011, 09:00
29-й/1-й місячний день (розпочнеться о 4.54/21.40). «Накопичення». Місяць у Леві (з 9.15). Закінчується 4-та фаза Місяця і знову настає час смирення, споглядання, пасивності, осмислення життя.
гороскоп

Важливо прийти до цього періоду з відчуттям, що місяць пройшов не даремно, що ми зробили все, що могли. Так протягом кожного місячного місяця ми можемо проживати ціле життя в мікроциклі. Спробуйте з кожним Молодиком починати життя спочатку. Це зробить ваше життя більш наповненим, прекрасною і захоплюючою.

Добре з ранку дати собі установку ні про що погане не думати. Ніяких турбот, сумнівів, ніякого муки. Цього дня не можна повністю йти від справ і необхідно все доводити до кінця, проте потрібна відповідальність і побудова надійного захисту від негативу, протистояння йому.

Цей день бажано присвятити звичайним життєвим і побутовим справах. Сьогодні слід відсікати непотрібні, фальшиві зв'язку, позбавлятися від страхів і нав'язливих думок, уникати темних, плохоосвещенних ділянок.

У медичному відношенні з цими місячними добами пов'язані пряма кишка і анус. Проблеми цих органів показують, що у вас поганий захист і скидання йде на пряму кишку.

У даний період весь людський організм піддається негативному впливу негативних енергій. Тому рекомендується якомога менше навантажувати себе. Уникайте протягів і сирих приміщень. На тренуваннях будьте обережні – день загрожує великою кількістю травм, які часто закінчуються неабиякими ускладненнями.

У двадцять дев'ятого місячна доба можуть знову дати про себе знати ті хвороби, про які ви вже й думати забули. Це вірний сигнал, що насправді ви усунули симптом, а не саме захворювання. «Матриця» хвороби все ще знаходиться у вашому організмі і її негайно потрібно видалити, інакше хвороба буде кожен раз до вас повертатися, до тих пір, поки не перейде в хронічну форму, а потім не перетвориться в патологію.

Колір дня – пурпурний, золотий, білий. Уникайте темних і тьмяних тонів.

Камінь дня – бірюза (припиняє сварки).