Астрологічний прогноз на 5 серпня. Сказане може втілитися в життя

П'ятниця, 5 серпня 2011, 09:00
6-й/7-й місячний день (розпочнеться о 13.01). «Завершення». Місяць у Терезах, Скорпіоні (з 14.56). Дуже корисно спілкуватися з природою, черпаючи у неї силу і енергію, треба повноцінно харчуватися.
гороскоп

Ранок, який пройде під впливом 6-го місячного дня, зірки радять присвятити поточним справам і вопрінімать все, що відбувається навколо спокійно.

У першій половині дня у багатьох людей прорізається дар передбачення, розвивається інтуїція. Вам може відкритися те, чого раніше недооцінювали або не розуміли.

Після обіду надасться можливість «зрушити справу з мертвої точки» і кардинально змінити ситуацію на краще.

Корисні спілкування, обмін думками, оскільки ваш співрозмовник сприймає не те, що ви сказали, а саме те, що ви мали на увазі.

Треба спокійно займатися справами, але при цьому ні в якому разі не нарікати на життя, на обставини, на близьких. Будь-якому невдоволенню – собою або іншими – зараз не час. Приймайте все таким, як є, і не бажайте іншого.

Є можливість отримати підтримку з боку інших людей – як близьких родичів, так і нових знайомих.

Слід особливо уважно і відповідально ставитися до своїх слів. Вся навколишня природа, весь світ дуже чуйно відгукується на кожне слово, навіть випадково зронене. Будьте обережніше з виразом думок: все, що скажете, може втілитися в життя.

Особливо небезпечно в цей день брехати. Це дуже скоро буде розкрито.

У медичному відношенні треба звернути увагу на легені, тому що в цей день можна легко застудитися. Він також найменш сприятливий для видалення зубів.

Рекомендований колір одягу: чим строкаті, тим краще. Особливу перевагу золотистої та світло-бузковою гамі.

Камінь дня – цитрин (захищає від негативних впливів).