Астрологічний прогноз на 6 серпня. Пробуджуємо приховані сили

Субота, 6 серпня 2011, 08:46
7-й/8-й місячний день (розпочнеться о 14.20). «Народження». Місяць у Скорпіоні. Життєві сили поступово наближаються до свого піку. Можна починати діяти, сил вже достатньо, втома ще не прийшла і людина здатна на багато що.
гороскоп

З ранку і до обіду добре реалізуються ідеї, що виникли напередодні. Є можливість отримати підтримку з боку інших людей – як близьких родичів, так і нових знайомих. Слід особливо уважно і відповідально ставитися до своїх слів. Якщо ви зможете проявити організованість, то цей період буде досить плідний для ділової активності.

Імпульс, який ви додасте своїх справах в даний період, збережеться протягом усього місяця. Головне – цілеспрямовано витрачати сили.

Як запевняють зірки, сьогодні закладаються основи майбутнього фінансового благополуччя.

В цілому день складний, але вдалий для поїздок, подорожей і переїзду. У спілкуванні з партнерами і товаришами по службі слід бути уважним. В цей день старі, незавершені справи можуть зажадати багато сил і часу.

До речі, сон до опівночі може бути віщим. У ньому ви можете побачити натяки на ваше справжнє призначення в житті, на те, чим вам треба займатися.

Зараз відмінний період для проведення загальнозміцнюючих процедур, вітамінної та лікарської терапії. Організм легше засвоює ліки та препарати, трав'янисті відвари і настої.

Врахуйте: зростаючий Місяць стимулює апетит. Намагайтеся не переїдати, віддавайте перевагу легкій їжі.

У медичному відношенні дозволено повне голодування і в обов'язковому порядку потрібно дотримання дієти, проводити очищення шлунку і кишечника. Слід звернути увагу і на периферичну нервову систему.

Вибір одягу: чим строкаті, тим краще. Відмовтеся від сірого і червоно-коричневого кольорів.

Камінь дня – олівін (наділяє чарівністю).