Астрологічний прогноз на 8 серпня. Контактуємо з протилежною статтю і зміцнюємо здоров'я

Понеділок, 8 серпня 2011, 09:00
9-й/10-й місячний день (розпочнеться о 14.44). «Упорядкування». Місяць у Терезах (з 1.30). День буквально наповнений б'є через край енергією. Добре йдуть і самостійні, і громадські, колективні роботи. Сьогодні на вашому порозі – професійний успіх.
гороскоп


Під ранок можуть снитися кошмари, болісні, важкі сновидіння. Намагайтеся не концентруватися на похмурих думках, інакше ризикуєте потрапити в смугу неприємностей. Усе починається в нашій голові. Думки матеріалізуються. Що думаєш – те й отримуєш.

Ранок не підходить для початку нових справ, але зате дуже сприятливо для продовження всього, що ви вже почали робити раніше.

Контакти з протилежною статтю приносять радість, міцні і перевірені зв'язки особливо радують, їх можна ще більше зміцнити. В цілому, сьогодні люди налаштовані на контакт і можна зав'язати нові знайомства, – не тільки любовні, а й дружні, і професійні.

Якщо сьогодні вас щось засмутить – не беріть у голову. Неприємний осад скоро пройде, через деякий час ви і зовсім забудете про те, що трапилося.

У другій половині дня неприпустимо виявляти будинку негативні емоції. Уникайте будь-яких конфліктів з родичами.

Найкраще присвятити цей день своєї сім'ї, зустрічам з родичами, з друзями родини. Десятий місячний день також називається днем ​​заснування роду. Це період активної чоловічої енергії.

На думку небесних світил, день підходить для активного відпочинку: надлишок сил добре спрямувати на зміцнення здоров'я.

Астрологи європейської школи настійно рекомендують у цей період розпочати оздоровчі програми, які з часом мають стати звичкою. І краще цим зайнятися не поодинці.

Всі оздоровчі сімейні заходи принесуть фантастичний ефект і сприятимуть зміцненню сімейних відносин. У сім'ях, де всі займаються спортом або будь-якими оздоровчими програмами, як правило, ніхто практично ніколи не хворіє.

В одязі переважні сіро-зелена та блакитна гама. Відмовтеся від червоного кольору.

Камінь дня – бірюза (припиняє сварки).