Астрологічний прогноз на 10 серпня. Покажемо себе у всій красі

Середа, 10 серпня 2011, 09:00
11-й/12-й місячний день (розпочнеться о 18.22). «Аналіз». Місяць у Козерозі. За твердженням зірок, сьогодні добре подумки бажати собі виконання своїх бажань, просити про щось: все збудеться.
гороскоп

Більшу частину дня зірки радять сконцентруватися на тих справах, процес виконання яких ви ясно уявляєте від початку до кінця.

Приступати до дій необхідно тільки в тому випадку, якщо усвідомлюєте весь процес до кінця. Обов'язкова умова - довести розпочату справу до логічного результату. Можна молитися, піклуватися про близьких, робити їм подарунки - і взагалі як можна більше виливати свою любов на інших людей. І, головне, - не плануйте на цей день дуже великі інтелектуальні або фізичні навантаження.

Ближче до вечора, коли настане 12-й місячний день, людей потягне на демонстрацію своїх талантів, посилиться бажання показати себе у всій своїй красі. Зросте потреба в компліментах, які в цей час будуть звучати якось по-особливому приємно.

А от для різного роду справ цей період вважається нещасливим. Сьогодні не варто чогось починати і взагалі робити що-небудь, що має для вас особливе значення.

Не можна допускати поспіху, квапливості і суєти: це лише нашкодить. Нехай все йде так, як іде, не втручайтеся поки в хід подій.

Добре зайнятися врегулюванням сімейних відносин, більше часу приділити кожному з членів сім `ї, особливо якщо раніше цього ніяк не вдавалося зробити.

У другу місячну фазу наростає енергія організму. Життєві сили поступово наближаються до свого піку. Необхідно допомогти організму легше перейти на розширення. Енергії і рідини організму людини направляються зсередини назовні - і він розширюється. Тому цей період найбільш сприятливий для очищення організму. А фізичну активність треба скоротити, щоб не розсіяти енергетичний потік.

У цей період стає вразливою область горла, шия і щитовидна залоза. Уникайте перенапруги голосових зв'язок, вживання дуже холодних напоїв.

Астрологи рекомендують вибирати одяг пастельних, заспокійливих тонів. Відмовтеся від яскравих забарвлень, від поєднання червоного з зеленим.

Камінь дня - місячний камінь (підсилює інтуїцію).