Астрологічний прогноз на 14 серпня. Направляємо енергію в творче русло

Неділя, 14 серпня 2011, 09:00
15-й/16-й місячний день (розпочнеться о 20:08). «Народження». Місяць у Водолії, Рибах (з 15.53). Є сенс віддати перевагу простим справах, які не вимагають титанічних зусиль і довгого часу.
гороскоп

День гарний для польоту думки і натхнення. Однак якщо потрібен точний, передбачуваний результат, то цей день вам не підходить.

Несприятлива перша половина цього місячного дня. У ці години можуть утворитися різні складності в роботі та особистому житті. Небезпечними виявляться амбіції, а якщо спробувати перекласти відповідальність на іншого – то можна і зовсім створити собі великі неприємності.

Та й у другій половині дня багато людей відчувають надлишок енергії, яку необхідно направити в творче русло, інакше вона виплеснеться в агресивних, необдуманих вчинках.

Зараз дуже легко втратити над собою контроль. Загострюються нервові розлади, збільшується кількість дорожньо-транспортних пригод, спостерігається зростання злочинності.

В силу того, що Місяць знаходиться на піку своєї активності, для організму це дуже небезпечний період. Багато захворювань можуть несподівано загостритися, особливо хронічні.

Так, наприклад, якщо ви страждаєте частими головними болями, то не перенапружуйтеся, більше відпочивайте. Якщо ж у вас проблеми з ногами, не робіть тривалих і напружених піших переходів.

У медичному відношенні слід звернути увагу на роботу підшлункової залози (відбувається корекція її функції), на діафрагму. Найкраще в цей день поголодувати або посидіти на дієті.

Колір дня: блакитний, блакитний, світло-синій, золотий.

Камінь дня – моріон (захищає від магії).