Астрологічний прогноз на 18 серпня. Не піддавайтеся на провокації

Четвер, 18 серпня 2011, 09:00
19-й/20-й місячний день (розпочнеться о .:./21.21). «Здійснення». Місяць у Овні. Активний день вимагає активних дій. Дотримуйтесь цього – займайтеся спортом. На ваги будете дивитися із задоволенням!
гороскоп

Місяць у Овні робить людей агресивними, імпульсивними, схильними до ризику. З'являються сміливі ідеї й народжуються відчайдушні плани. Хочеться засукати рукави і багато працювати. У підготовці не церемоняться, вибирають найпряміший шлях, він часто є вдалим. Найбільш діяльні з нас намагаються пробити головою стінку, і абсолютно марно. Враховуючи підвищену емоційність цих днів, треба постаратися звести до мінімуму ймовірність стресів. Обережніше треба бути з алкоголем, акуратніше – на дорогах.

У цей момент люди більше схильні до конфліктів, ніж в інші дні. Емоційне напруження наростає, виникає запальність та імпульсивність. Саме в дні Овна дуже багато виявляють безстрашність і готовність до різких дій і екстремальних ситуацій.

До того ж 19-й місячний день – один з найбільш конфліктних у всьому місячному місяці. Це дуже напружений період, найчастіше буває досить одного необережного слова чи погляду, щоб опинитися в центрі конфлікту, який може привести до дуже тяжких наслідків.

Всім відомо одне з найперших правил людства: «Ставтеся до інших так, як ви хочете, щоб ставилися до вас». 19-й місячний день ніби спеціально створений для того, щоб затвердити це правило. Запам'ятайте: як ви будете вести себе, так і з вами будуть поводитися.

Сьогодні ні в якому разі не дійте необдумано. Один нерозважливий вчинок здатний звести нанівець всі ваші попередні зусилля. Не піддавайтеся на провокації і самі не провокуйте інших.

Бажано віддати перевагу справам, від яких ви не очікуєте сюрпризів. В ідеалі цей день краще провести спокійно, але не в самоті. Особливо не можна спілкуватися з напідпитку (і самому пити), виходити кудись (краще побути вдома), знаходитися в темних приміщеннях, спілкуватися з незнайомими і неприємними людьми, заводити знайомства.

З медичної точки зору уразливими місцями в тілі людини є апендикс і сімовідная кишка.

В одязі вітаються м'які, заспокійливі тони, особливо сприятливі зелена і коричнева гами. Не вибирайте червоний і блакитний кольори.

Камінь дня – зелений гранат (наділяє талантом оратора), онікс (піднімає настрій).