Астрологічний прогноз на 29 серпня. Інтуїція підкаже правильний вибір

Понеділок, 29 серпня 2011, 09:00
1-й/2-й місячний день (почнуться в 6.04/6.30). «Накопичення». Місяць у Діві. Загострюється інтуїція. Ви можете за своїми відчуттями визначити, що вам корисно, а що – ні.
гороскоп

Починати нові серйозні справи як і раніше не треба, продовжуйте обмірковувати свої плани, накопичувати сили для їх здійснення. Добре починати в цей день цикл фізичних вправ або приступити до освоєння нових знань.

У 2-го місячного дня є прикмета: все, що посилає сьогодні доля, стане в нагоді вам надалі. Навіть якщо здається, що ви стикаєтеся з чимось безглуздим або не зовсім приємним. Насправді, вам це потрібно: адже саме сьогодні ми створюємо заділ на майбутнє. Ніколи не забувайте, що невдач не буває, бувають лише невикористані можливості.

Не давайте проявитися у цей день жадібності, а навпаки, проявіть щедрість. Зробіть кому-небудь подарунок, роздайте непотрібні вам речі – все окупиться і повернеться сповна.

Коли ви плануєте справи на сьогодні, приймайте до уваги, що перша половина цього дня підходить для побудови планів і задумів, але вони реалізуються лише в тому випадку, якщо ви не будете про них поширюватися. Якщо ви станете розповідати про те, які ідеї вас відвідали, то в другій половині дня всі ваші зусилля зійдуть нанівець, вас буквально затоплять дрібні і суєтні справи, і ви навіть фізично не зможете зробити нічого із задуманого.

Приступаючи до дії, завжди пам'ятайте про те, наскільки важливий перший крок. Особливо сьогодні, в день починань. Величезне значення має ваша рішучість. Якщо ви твердо вирішили щось зробити, то, почавши, ні в якому разі не сумнівайтеся в успіху. У вас був час подолати сумніви, зараз ви взагалі не повинні про них згадувати. Інакше вони, як отрута, отруять кожне ваше дію, і ви нічого не зможете зробити.

До яких же справах можна приступати в 2-й місячний день? Насправді, до будь-яких. До всього, що для вас важливо. Помічено, що особливо вдаються в цей день проекти, пов'язані з освітою: можна починати вивчення будь-якого предмета, записуватися на курси і т. п. А ще це хороший день, щоб відправитися в дальню дорогу.

У цей день пробуджується апетит, тому благотворний вплив робить дієта. У цей день чуття вас не обдурить – ви можете за своїми відчуттями дуже точно визначити, яка їжа вам корисна, а яка шкідлива. Те, чого вам хочеться, – то і корисно. Те, що не подобається, – шкідливо. Це відноситься не тільки до продуктів, але і до людей. У цей день ви будете дуже гостро відчувати, з ким вам треба спілкуватися, а з ким не варто.

Колір дня: жовто-зелений і поєднання червоного з чорним. Уникайте коричневого, фіолетового та сірого кольорів.

Камінь дня: жадеїт (зміцнює нервову систему).