Астрологічний прогноз на 1 вересня. Відстоюємо свої ідеали, принципи, переконання

Четвер, 1 вересня 2011, 09:00
5-й місячний день (розпочнеться о 10.43). «Здійснення». Місяць у Терезах, Скорпіоні (з 21.47). Роздайте борги і стежте за своїм майном: якщо щось втратите, то потім не знайдете.
гороскоп

За твердженням астрологів, у 5-й місячний день їжа повністю засвоюється і перетворюється в тканинах. У цей день треба насититися, але не переїдати. Як основа харчування переважно рослинні білки (соєві продукти, гриби, баклажани).

Відразу після молодика рекомендується починати будь оздоровчий цикл. Зараз ми стаємо сильнішими, відчуваємо, як наростають всередині нас приховані сили. В цей час організм як би проживає свою молодість, ніби знову росте і розвивається. Організм налаштований на споживання енергії, на отримання її ззовні, він економить сили, майже їх не витрачає. У цей час потрібно допомагати накопиченню енергії в організмі. Дуже корисно спілкуватися з природою, черпаючи у неї силу і енергію, треба повноцінно харчуватися. Треба рухатися, зміцнювати себе фізично і розробляти плани і проекти майбутніх дій.

Зараз в організмі протікають складні алхімічні процеси, тому фізичні вправи повинні бути більше спрямовані на внутрішню роботу. Добре в п'ятий місячний день опрацьовувати сухожилля, працювати з енергетичними каналами, а крім того, дуже корисні вправи на розтягування м'язів.

Цей день вважається одним з найважливіших першої фази Місяця. Він символізує вибір мети і активний захист своїх життєвих принципів. Добре брати під захист скривджених і слабких, битися за честь і гідність інших людей. Але необхідно придушувати в собі запальність, зарозумілість і дратівливість.

Сьогодні відбуваються душевні зміни, багато чого всередині нас змінюється. Та й навколо відбуваються зміни. Якщо ж ви чекали, коли ваші зусилля принесуть плоди, то можна розраховувати, що це станеться саме сьогодні.

Це творчий день, у який прекрасно засвоюються знання. Можна відстоювати свої ідеали, принципи, переконання.

Потрібно зробити все, що допоможе вам створити гармонію всередині себе. Не піддавайтеся на провокації, не здійснюйте недобрих вчинків. Роздайте борги і стежте за своїм майном: якщо щось втратите, то потім не знайдете.

Цей період хороший для любовних побачень і взагалі для спілкування з протилежною статтю. Також слід активно проявляти позитивні емоції і почуття – це буде доречно, і вас зрозуміють правильно.

У гардеробі рекомендуються блакитні, світло-сині, золоті забарвлення. Забудьте про зелений.

Камінь дня – бірюза (допомагає прийти до компромісу).