Гороскоп на 26 березня 2016 року

Субота, 26 березня 2016, 01:16
26 березня для всіх знаків Зодіаку обіцяє енергетично двоїстий період. У суботу, гороскоп на 26 березня 2016 року говорить бути обережніше з висловлюваннями.
Гороскоп на 26 березня 2016 року

Овен. Гороскоп на сьогодні Овнам радить уникати необережних висловлювань, категоричних суджень, двозначних жартів. Виключіть вживання алкогольних напоїв. Гороскоп на 26 березня 2016 Овнам говорить бути більш обережними в спілкуванні з людьми.

Тілець. Гороскоп на сьогодні обіцяє Тельцям енергетично складний день. Але не намагайтеся перекласти тягар на чужі плечі або відігратися на близьких людях. Це тільки погіршить ситуацію. Згідно гороскопу на 26 березня 2016 Тельцям іронічне ставлення до проблем і почуття гумору дозволять вам знайти втрачену рівновагу.

Близнюки. Гороскоп на сьогодні Близнюкам говорить, що ваш життєвий потенціал на висоті. Тому дійте активно і скоро отримаєте результати. Любовний гороскоп на 26 березня 2016 Близнюкам говори не квапити події і перестати вимагати від партнера занадто багато.

Рак. Гороскоп на сьогодні Ракам говорить у цей день не поспішати приймати поспішних рішень і пустити все на самоплив. Доля сама підкаже потрібне рішення. Також гороскоп на 26 березня 2016 Ракам говорить про задуматися про власних словах і вчинках. Можливо, варто щось поміняти.

Лев. Гороскопом на сьогодні Львів попереджає, що в цей день краще уникати необережних висловлювань, категоричних суджень, двозначних жартів. Не захоплюйтеся фізичними навантаженнями. Також згідно з гороскопом на 26 березня 2016 Левам варто уникати ризику при роботі з гострими і ріжучими інструментами та електричними приладами.

Діва. Гороскоп на сьогодні Дівам рекомендує братися тільки за ті справи, в яких ви розбираєтеся. Проявіть розсудливість. Згідно гороскопу на 26 березня 2016 Дівам варто сконцентруватися на своєму емоційному стані.

Терези. Гороскоп на сьогодні Терезам говорить триматися на колишньому рівні і не розслаблятися — можливі неприємні події. Також гороскоп на 26 березня 2016 радить Терезам бути більш стриманими у своїх амбіціях і не гнатися вперед швидше часу.

Скорпіон. Гороскоп на сьогодні Скорпіонам говорить не розвивати бурхливу діяльність і берегти сили для наступного тижня. По можливості, проводите більше часу на повітрі. Згідно гороскопу на 26 березня 2016 Скорпіонів чекають приємні несподіванки в особистому житті.

Стрілець. Гороскоп на сьогодні Стрільцям обіцяє сприятливий час для здійснення задумів. Не виключено позитивний поворот подій, однак слід уникати різких, категоричних висловлювань. Також гороскоп на 26 березня 2016 Стрільцям рекомендує не давати пристрастям захопити вас в непотрібний конфлікт.

Козеріг. Гороскоп на сьогодні Козерогів попереджає про несприятливому у фізичному плані періоді. Ймовірно захворювання, травма або емоційний стрес. В особистих відносинах також можлива деяка нестабільність. Гороскоп на 26 березня 2016 Козерогам рекомендує уникати прагнення домінувати. Надлишок вашої внутрішньої енергії може налякати оточуючих.

Водолій. Згідно гороскопу на сьогодні Водоліям надлишок енергії може викликати незадоволення досягнутими результатами. Також згідно з гороскопом на 26 березня 2016 у Водоліїв не вистачає позитивних емоцій. Тому не відмовляйте собі в цікавому дозвіллі.

Риби. Гороскоп на сьогодні Рибам обіцяє матеріальні зміни. Зірки радять неприємності сприймати спокійно, інакше весь день може затьмаритися спалахами негативних емоцій. Любовний гороскоп на 26 березня 2016 Рибам говорить зібратися з думками і контролювати слова.