Гороскоп на 30 березня 2016 року

Середа, 30 березня 2016, 09:49
Як прожити цей день з розумом і зіпсувати розпочате — читайте далі.
Гороскоп на 30 березня 2016 року

Овен. Гороскоп на сьогодні Овнів попереджає, що ваша категоричність у судженнях або нестриманість у вчинках, можуть негативно позначитися на стосунках з близькими та колегами. Згідно гороскопу на 30 березня 2016 Овнам варто притримати свій запал і бути менш емоційними в розмовах. Також зірки рекомендують не обговорювати людей за очима.

Телець. Гороскоп на сьогодні Тельцям обіцяє хороший день для подорожей, прогулянок на свіжому повітрі, активного відпочинку. Зірки радять займатися тільки нагальними повсякденними справами і не розпорошувати енергію на дрібниці. Згідно гороскопу на 30 березня 2016 Тельцям потрібно перестати будувати «рожеві замки» і почати цінувати те, що у вас є.

Близнюки. Гороскоп на сьогодні Близнюкам пророкує сприятливий день для творчості, спілкування з друзями, прийому гостей. Постарайтеся провести більше часу на відкритому повітрі: займіться благоустроєм дачної ділянки, сходіть на прогулянку в парк . Також зірки попереджають, що можливі раптові і не зовсім виправдані витрати або втрати. Любовний гороскоп на 30 березня 2016 Близнюкам говорить про можливий спалах ревнощів або сварки між партнерами з-за фінансів.

Рак. Гороскоп на сьогодні Ракам каже, що цей день зазнає багатьох представників знаку на міцність. Розпочата робота буде вимагати напруги сил, принесе емоційні перевантаження. Вам навіть може здатися, що сили закінчуються, але не ускладнюйте ситуацію. Гороскоп на 30 березня 2016 Ракам радить дивитися на життя з оптимізмом!

Лев. Гороскопом на сьогодні Левів попереджає, що прямолінійність у судженнях або імпульсивність у вчинках можуть негативно позначитися на ваше положення в суспільстві. Гороскоп на 30 березня 2016 Левам говорить стежити за прикметами і правильно їх аналізувати. Вірте в свої сили і не бійтеся змін.

Діва. Гороскоп на сьогодні Дівам пророкує несприятливий день, пов'язаний з обманами, невірною інформацією, підступами недоброзичливців. Зірки рекомендують уникати різких суджень, висловлювань і необдуманих вчинків, про які потім доводиться шкодувати. Також згідно з гороскопом на 30 березня 2016 у Дів можливі несподівані проблеми, домашні клопоти або необдумані витрати.

Терези. Гороскоп на сьогодні Терезам говорить не зациклюватися на дрібницях. Зірки помітили, що вам не вистачає спілкування. Тому сьогодні більше спілкуйтеся і знайомтеся з людьми. Гороскоп на 30 березня 2016 Терезам радить не сприймати критику надто категорично — краще приділіть час саморозвитку і приємного дозвілля.

Скорпіон. Гороскоп на сьогодні Скорпіонам прогнозує сприятливий період для покупок . У першу половину дня можливі легкі сварки, а в другій — буде емоційну рівновагу. Згідно гороскопу на 30 березня 2016 Скорпіонам потрібно постаратися більше відпочивати. Проведіть вечір у колі сім'ї, де ваші життєві сили не тільки відновляться, але і значно зміцніють.

Стрілець. Гороскоп на сьогодні Стрільцям обіцяє енергетично напружений день. На цьому ґрунті підвищується ризик виникнення різного роду конфліктів і розчарувань. Зірки говорять не вступати в суперечки й остерігатися незнайомих людей. Гороскоп на 30 березня 2016 Стрільцям говорить бути більш уважними до своїх слів і дій, щоб не накоїти серйозних помилок.

Козеріг. Гороскоп на сьогодні Козерогів говорить утриматися від відповідальних рішень і активних дій у сфері професійної діяльності. Не чекайте допомоги від інших — усе робіть самі. Також гороскоп на 30 березня 2016 Козерогам радить знайти джерело приємних емоцій, який дозволить розслабитися і скинути негатив. Наприклад, весняні косметичні процедури сьогодні будуть дуже до речі!

Водолій. Згідно гороскопу на сьогодні Водоліям рекомендує відкинути всі сумніви і дозволити почуттю впевненості повністю оволодіти вами. Також за порадою зірок постарайтеся провести більше часу на природі. Також згідно з гороскопом на 30 березня 2016 у Водоліїв можуть попросити слушної поради — не відмовляйте в цьому.

Риби. Гороскоп на сьогодні Рибам рекомендує більше відпочивати. Сплануйте відпустку на найближчий час, зніміть візити. Вільний час приділіть улюбленій справі або близьким людям — так ваші життєві сили не тільки відновляться, але і значно зміцніють. Любовний гороскоп на 30 березня 2016 Рибам говорить зблизитися зі своїм партнером емоційно і фізично.