Гороскоп на 1 квітня 2016 року

П'ятниця, 1 квітня 2016, 09:18
Кінець робочого тижня подарує радісні хвилини, приємні переживання. Як не зіпсувати цей день – читайте далі.

Гороскоп на сьогодні: Овен

Цей день ефективний для нових починань і відкриття власного бізнесу. Тобі потрібно сконцентруватися на одній важливій меті і не звертати уваги на дрібні подразники. У другій половині дня намагайся не вступати в суперечку зі своїми колегами. Будь мудрішою і запасися терпінням, щоб здобути перемогу. Увечері постарайся відволіктися від суєти і повечеряти в приємному усамітненому місці.

Гороскоп на сьогодні: Телець

Сьогодні на тебе чекає напружене спілкування зі старими партнерами. Керівник може виявити недоліки в роботі, що призведе до втрат. У другій половині дня ти отримаєш важливу інформацію про плани конкурентів. Дій швидко, щоб не упустити свою удачу. Твій ризик буде виправданим і допоможе збільшити прибуток.

Гороскоп на сьогодні: Близнюки

У першій половині дня потурбуйся про наведення порядку на робочому місці. Тобі потрібно проаналізувати свої минулі помилки, щоб поліпшити результати. У другій половині дня відмовся від спілкування з людьми, які викликають у тобі неприємні емоції. Довірившись своїй інтуїції, ти зможеш прийняти правильне рішення. Увечері стережися протягів і переохолодження, обов'язково випий трав'яний чай із медом.

Гороскоп на сьогодні: Рак

Вранці тобі варто бути більш уважною, щоб не забути важливі речі і документи. Твої колеги відмовляться виконувати свої обіцянки, не варто через це засмучуватися. У другій половині дня керівник заохотить тебе премією і похвалою перед співробітниками. Використовуй вдалу можливість, щоб обговорити своє підвищення. Увечері прогуляйся на свіжому повітрі, щоб сон був міцним.

Гороскоп на сьогодні: Лев

У першій половині дня можуть виникнути розбіжності з керівництвом. Твоя амбітність і надмірна емоційність можуть призвести до фінансових втрат. У другій половині дня старайся відмовитися від підписання важливих документів і договорів. Усі важливі кроки варто обговорити з наставником, щоб уникнути невдач. Увечері приготуй якийсь сюрприз своїй коханій людині.

Гороскоп на сьогодні: Діва

У першій половині дня ти отримаєш гарні звістки від партнерів. Результат переговорів залежатиме від твоєї наполегливості й рішучості. У другій половині дня не варто витрачати час на з'ясування стосунків із колегами. Роби свою частину роботи і насолоджуйся успішними результатами. Увечері варто відвідати родичів і обговорити сімейні проблеми.

Гороскоп на сьогодні: Терези

У першій половині дня стережися незнайомців, які активно нав'язують свої послуги. Тобі варто тримати свої плани в секреті від оточуючих. Намагайся не сперечатися з начальством, ні до чого хорошого це не приведе. Тобі потрібно зайнятися аналізом інформації, щоб визначити слабкі місця в роботі. У другій половині дня відмовся від зустрічі з конкурентами, інакше буде скандал. Увечері постарайся раніше лягти спати, щоб відновити запас сил.

Гороскоп на сьогодні: Скорпіон

У першій половині дня старайся навести порядок у документації, не варто звертати уваги на дрібні подразники. На тебе чекає успішний фінансовий результат у співпраці з новими партнерами. Намагайся використовувати свою чарівність, щоб досягти потрібного рішення від керівництва. Увечері тобі варто зустрітися з друзями і влаштувати веселу вечірку.

Гороскоп на сьогодні: Стрілець

Цей день ефективний для роботи з документами і вирішення юридичних питань. Тобі потрібно звернутися за підтримкою до керівника, щоб уникнути проблем. У другій половині дня постарайся уникати конфліктів і суперечок у колективі. Тобі потрібно організувати роботу однодумців, щоб впоратися з поставленими завданнями. Увечері спробуй розслабитися за допомогою масажу і займися доглядом за тілом.

Гороскоп на сьогодні: Козеріг

Сьогодні на тебе чекає важливий день і велика кількість переговорів. Намагайся спочатку переконати співрозмовника в необхідності довгострокового співробітництва. У другій половині дня можуть виникнути непередбачені обставини, які принесуть швидкі гроші. Ризиковані угоди принесуть плідний результат і гарну перспективу. Увечері на тебе чекає зустріч у неформальній обстановці з людиною, яка інвестує кошти в твої ідеї.

Гороскоп на сьогодні: Водолій

У першій половині дня можуть виникнути складнощі у спілкуванні з колегами. Не варто боятися розголошення своїх минулих таємниць. У другій половині дня ти зможеш отримати важливу інформацію про плани конкурентів. Не варто підганяти події, навчися витримці і терпінню. Увечері тобі варто побути на самоті і попрацювати над корекцією своїх планів.

Гороскоп на сьогодні: Риби

У першій половині дня ти зможеш виконати основну частину роботи. Обговоривши свої ідеї з колегами, ти зіткнешся з критикою. У другій половині дня старайся відмовитися від спілкування з конфліктними людьми. Тобі потрібно проаналізувати свої помилки, щоб вийти на новий фінансовий рівень. Увечері косметичні процедури принесуть гарний ефект, який збережеться надовго.