Гороскоп на 15 грудня

Вівторок, 15 грудня 2020, 00:03
Гороскоп на сьогодні 15 грудня для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 15 грудня

 Овен

Сьогодні у вашому голосі будуть то і справа дзвеніти командирські нотки: ви здатні гарячкувати, доводячи оточуючим свою правоту. Щоб день не пройшов до безглуздих суперечках, вам варто стримати свій запал і поменьше тиснути на тих, хто з ними поруч.

 Телець

Сьогодні ви будете налаштовані романтично і можете потрапити в полон власних ілюзій. Можливо, що дехто навмисно буде вводити вас в оману, переслідуючи свої корисливі цілі. Не приймайте важливих рішень і не будьте занадто довірливими, щоб завтра не розчаруватися.

 Близнюки

День схиляє вас спробувати щось нове, чи це стосується екстремального виду спорту, отримання нових знань або любові. Якщо у вас є кохана людина, вам варто провести цей вечір з ним, намагаючись не відхилятися від звичного сценарію. Якщо ж ви самотні, будьте відкриті для знайомств.

 Рак

Сьогодні вам доведеться проявити всю можливу твердість, щоб оточуючі не навантажили вас зайвими справами. Можливо, начальству здасться, що на вас можна взяти ще один обов'язок або колеги раптом вирішать, що ви повинні робити роботу за них.

 Лев

День схиляє вас спробувати щось нове, чи це стосується екстремального виду спорту, отримання нових знань або любові. Якщо у вас є кохана людина, вам варто провести цей вечір з ним, намагаючись не відхилятися від звичного сценарію. Якщо ж ви самотні, будьте відкриті для знайомств. Крім того, ви можете відмінно проявити себе у творчості. У вас з'явиться цілу купу свіжих, нестандартних ідей.

 Діва

Цей день робить вас максималістом, вам потрібно буде все або нічого. І невідомо, що з цього краще. Якщо ви піддастеся спокусі подовше поспати і взагалі нічого не робити, то день пройде, хоч і без великих досягнень, але зате спокійно. Але візьметеся за справи, то ваша активність може втомити не тільки вас, а й оточуючих.

 Ваги

Сьогодні вам важко утриматися від спокуси купити будинок якусь нову дрібничку. Якщо не хочете стати жертвою активного шопінгу, поменше звертайте уваги на рекламні слогани і поради друзів. Сьогодні ваша довірливість до будь-якої реклами може виходити за всі розумні межі, досягаючи рівня абсолютної наївності і спустошуючи гаманець.

 Скорпіон

Намагайтеся сьогодні бути дуже дбайливим і уважним господарем. Не давайте грошей у борг. Взагалі у всьому, що стосується свого гаманця, вам не варто йти ні на які поступки. В тому числі, не варто потурати і своїм власним примхам, і в покупках, і в їжі проявляючи розумну стриманість.

Стрілець

Найкраще сьогодні взятися за давно назрілі домашні справи, які відкладалися до кращих часів. Вважайте, що ці «кращі часи» вже настали. Зірки радять діяти швидко, чітко і ефективно. Можна, наприклад, нарешті взятися за нескінченно відкладений ремонт або хоча б зробити в квартирі давно заплановану перестановку.

 Козеріг

Надмірний азарт може зіграти з вами поганий жарт. Неодмінно уникайте азартних ігор і не тримаєте парі, щоб потім не каятися за необдумані вчинки. У цей день можливі невигідні вчинки.

 Водолій

Багато хто сьогодні можуть випробувати ускладнення з друзями та партнерами. Потрібно уважно стежити за виконанням угод, поводитися мудро і тактовно. Якщо вам вдасться дотриматися цих правил, то день може виявитися досить благополучним. Цього дня може значно зміцниться ваш авторитет.

 Риби

Якщо в минулі дні вам вдалося уберегти себе від дурниць, то ви зможете по-новому поглянути на минулі події і зробити правильні висновки. Постарайтеся не слухати сьогодні чужих порад, а дійте так, як підказує вам ваша інтуїція. Це допоможе вам уникнути багатьох непорозумінь з оточуючими і близькими.