Гороскоп на 12 серпня 2017 року

Субота, 12 серпня 2017, 15:08
Гороскоп на сьогодні 12 серпня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 12 серпня 2017 року

Козеріг

Люди з швидким розумом, кмітливістю, ощадливістю зуміють заробити гроші, а в екстремальній ситуації навіть можуть стати ідеологічними чи духовними лідерами. Розробіть та узгодити свої плани, і ви побачите дивну річ: обставини раптом стануть сприяти виконанню цих планів.

Водолій

Цей день не має Водоліїв до широкої діяльності. Багато будуть зосереджені на роботі, яка не завжди буде ладитися. Водолії зможуть приділяти час своїй родині лише уривками. Порядок в квартирі буде наводитися виключно перед приходом гостей. Не приймайте поспішних рішень у створенні сім'ї. Не плануйте на цей день серйозних заходів.

Риби

Може бути, вам сьогодні не вдасться досягти взаєморозуміння з компаньйонами, тому можливі невдачі в бізнесі. Не краще йдуть справи і у тих, хто вирішить продемонструвати на публіці свої знання і здібності. Не впадайте у відчай - це тимчасове явище. Постарайтеся знайти компромісні рішення.

Овен

День сприятливий для ділових і підприємливих Баранів. Зайняті власною справою отримають ряд цікавих пропозицій, які можуть призвести до зміни або оновлення діяльності. З особливою увагою слід поставитися до пропозицій з інших регіонів країни або від закордонних партнерів - вони принесуть успіх і значно змінять вашу долю в кращу сторону.

Телець

Вірогідні професійні проблеми. Та і ваші домашні можуть додати клопоту - зрозуміти їхні прагнення і бажання виходить далеко не завжди. Уважно прислухайтеся до чужих аргументів - не виключено, що ви відмовитеся від колишніх поглядів на багато речей.

Близнюки

Сьогодні вирішиться багато проблем, і ви зможете сміливо дивитися в майбутнє, будувати нові плани. У фінансовому плані вам доведеться задовольнятися малим. На участь у фінансовій операції можна погоджуватися, але тільки за певних умов.

Рак

У любовних справах невелике затишшя. Відносини з постійним партнером стабільні, рівні. Зміни зараз малоймовірні. Якщо є можливість, цей час краще провести окремо один від одного.

Лев

Не виключено, що швидке просування до наміченої мети кілька загальмується. В даний момент у вас немає вичерпної інформації про події, що відбуваються, тому складно скласти власну думку про те, що трапилося. Використовуйте всі можливі засоби і знайомства, щоб подолати труднощі.

Діва

День символізує колективізм, суспільні зв'язки. Діви можуть отримати можливість у будь-якій ситуації мобілізувати колективну енергію учасників колективу. Визначте свої цілі та напрямки. Проголосите ідею і кредо, перш ніж поведе за собою людей. В іншому випадку ви всюди будете сприяти дезінтеграції колективу.

Ваги

Дисонанс планет проявить себе конфліктами з-за неправильно зрозумілих обставин, вільного або мимовільного обману. Життєвий потенціал на дуже низькому рівні. Постарайтеся не призначати на ранкові години важливих зустрічей, нарад. З-за напруженого емоційного фону вам буде вкрай складно домовитися з партнерами і колегами.

Скорпіон

Триває період успіху і великих перспектив. Цей день може бути яскравим і незабутнім. Практично у всьому вам буде супроводжувати удача. Прислухайтеся до своєї інтуїції, довіряйтеся тільки самим надійним і перевіреним людям.

Стрілець

Багатьох Стрільців чекає кар'єрний ріст, якщо, звичайно, вони цього захочуть. У всякому разі перепон тут вони не зустрінуть. Зверніть увагу на свій офіс. Можливо, в ньому щось варто вдосконалити.