Гороскоп на 18 вересня 2017 року

Понеділок, 18 вересня 2017, 10:37
Гороскоп на сьогодні 18 вересня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 18 вересня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Для Овнів тиждень почнеться з напруженою ноти: термінового завдання, наради на злободенну тему. Можливо, буде потрібно відрядження, візит до лікаря або в ремонтний сервіс, активна робота з інструкцією або службовою кореспонденцією, інтенсивне тренування. Спілкування може відбуватися на підвищених тонах, супроводжуватися плутаниною і дратівливістю з-за дрібниць. Рекомендуються заходи обережності при керуванні технікою, вживанні ліків, роботі гострими інструментами, взаємодії з тваринами.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям варто проявити діловитість і активність, але без зайвої ініціативи і завзяття. Бажано робити лише те, що потрібно в даний момент. День підходить для господарських та службових турбот, створює умови для навчання, ділового листування. Ваш рада або практична допомога може знадобитися комусь із близького оточення, наприклад, дітям. Можуть стати в нагоді корисні навички, вироблені в процесі прикладного хобі, пов'язаного з обробкою матеріалів, реставрацією чи інший тонкої ручної роботи.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам варто бути зібраними і уважними, щоб не зробити помилку або не отримати травму. День може стартувати з домашнього чи службового авралу. Може знадобитися допомога домашнім тваринам. Не виключено загострення недуг. Є ймовірність з самого ранку опинитися не в дусі, посваритися з близькими або колегами. Будь-яка справа починається з потреби з'ясувати істину, розплутати вузол, зробити вибір. Краще не приймати рішення, пов'язані з житлом, здоров'ям, роботою, транспортним засобом.

Рак (22.06 - 23.07)

Для Раків може стати актуальним інформаційний обмін, навчальний процес. Можливо, частина дня пройде в дорозі. Серія пригод і ускладнень допоможе швидше освоїти корисні навички, наприклад, мистецтво водіння. Варто раніше вийти з дому, так як зростає ризик різноманітних ускладнень у дорозі: поломок, затримок з-за ремонтних робіт, поганий зв'язку, локальних конфліктів. Можливі запізнення, непорозуміння в ході угод і домовленостей. Бажано перевіряти справжність документів, якість послуг.

Лев (24.07 - 23.08)

Увагу Львів можуть цілком поглинути клопоти з практичним ухилом. Не виключена термінова потреба в ремонті, заміні деталей, ділової консультації, медичної допомоги, інформаційної або технічної підтримки. Може знадобитися робота з платіжними та супровідними документами, банківськими рахунками і картами. Рекомендується бути прискіпливіше до будь-яких дрібниць, так як сьогодні підвищується ризик зіткнутися з неякісним товаром або послугою, сумнівними відомостями, потерпіти збиток у бізнесі.

Діва (24.08 - 23.09)

Діви проведуть день в перманентному напрузі, витратять багато фізичної або вербальної енергії. Зростає загальна травмоопасность, ризик дрібних порізів, укусів, опіків, дорожніх пригод, зриву голосових зв'язок, загострення больового синдрому. Можлива провокація на рукоприкладство. Знадобляться ініціативність, спритність, красномовство, мобільність, стресостійкість.У ряді ситуацій не обійтися без спору, критики. День підвищує цінність ваших слів, якщо ви не надто агресивно висловлюєте свою думку.

Терези (24.09 - 23.10)

День звертає увагу Ваг на різні робочі і побутові дрібниці. У виконанні будь-яких операцій вітається підвищена вимогливість: якщо щось було упущено, можливі похибки в роботі програм і систем, зриви планів. Не варто нехтувати тривожним сигналом: може вимагатися перевірка, профілактика, плановий ремонт, а в складному випадку, термінове усунення «гострого» симптому. Рекомендується ретельна перевірка транспорту перед виїздом. Варто скрупульозно дотримуватися лікарських рекомендацій.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Сьогодні Скорпіони потраплять у свою стихію, зможуть продемонструвати глибоке знання питання, обізнаність, винахідливість, майстерність. Поруч з недосвідченими Скорпіонами виявляться розумні помічники і консультанти. Всім представникам знаку нагоді природна мудрість, спостережливість, критичність. Зіграють сприятливу роль непередбачені ускладнення на початку шляху, у підготовчій фазі: вони дозволять виявити недоліки і похибки на ранній стадії, допоможуть швидше увійти в курс справи.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільців може чекати клопіткий відповідальний день, екстрену нараду, термінова робота. Навантаження будуть пропорційні ступеня відповідальності. Керівна посада дасть вам у руки важелі влади і може схилити до зловживань. В ролі виконавця, ви можете отримувати суперечливі вказівки, догани. Також, день загострює домашні розбіжності, підвищує ймовірність спору з домочадцями. Актуальні заходи безпеки, особливо, якщо у вас слабке здоров'я, ваш будинок або професія в групі ризику.

Козеріг (22.12 - 20.01)

День посилює допитливість Козерогів, стимулює на активні дослідження. Можливий підвищений інтерес до медичної, наукової, політичної тематики, до інформаційних і транспортних мереж. Не виключена відрядження, інтенсивне листування, серія роз'їздів або ділових зустрічей. Можуть стати необхідністю контакти з іноземцями, міжнародними службами. Варто відрізняти реальну необхідність від надуманою, інакше не виключена помилкова тривога або надмірна захопленість другорядними деталями.

Водолій (21.01 - 19.02)

Увагу Водоліїв може залучити невідкладний критичне питання. Не варто недооцінювати значення дрібниць, саме вони зажадають ретельного дослідження. Рекомендується перевіряти будь-які сигнали тривоги, відслідковувати ознаки неблагополуччя, не пропускати насторожуючі симптоми недуги, інформаційних або технічних збоїв. При додаткових обтяжуючих обставин, може стати необхідністю тотальна перезавантаження системи, повний ремонт техніки, екстрене оперативне втручання.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам доведеться орієнтуватися на чужу поведінку. Ініціатива може належати партнеру, діловому конкуренту, ідейного опонента, особистому ворогу. Ви можете зіткнутися з критикою, насмішкою, зухвалим вчинком, зневажливим жестом. Можливо, вас спробують втягнути в полеміку, де перевага явно не на вашій стороні. Зірки підказують, що вступати в діалог невигідно і варто лише в критичних випадках. Якщо ситуація не є життєво важливою, краще почекати зміни в розстановці ролей.